نمایی از هفته بلاک چین پاریس 2023: Web3 در حال ساخت شهر در حال سوختن است


با وجود اعتراضات و عدم اطمینان اقتصادی در پاریس، برای هفته بلاک چین پاریس در سال 2023، شامپاین و خوش بینی وجود داشت.

هفته بلاک چین چهارمین هفته خود را در بهار 2023 در میان شورش ها، اعتراضات و رکود عمومی مدنی جشن گرفت. سازندگان در فضاهای بیت کوین (BTC)، کریپتو و وب 3 تحت تأثیر معترضانی که در آستانه سالن کنفرانس آواز خواندن و رقصیدن داشتند، قرار نگرفتند.

این حادثه در بحبوحه اعتراضات جاری در پاریس و بدتر شدن شرایط اقتصاد کلان در فرانسه رخ داد. بسیاری از شرکت‌کنندگان نگرانی‌های خود را در مورد تأثیر این عوامل بر آینده صنعت بلاک چین و کریپتو، به‌ویژه در اروپا بیان کردند.

با این حال، حال عمومی در PBW 2023 خوش بینانه بود و بسیاری از شرکت کنندگان از افزایش اخیر قیمت بیت کوین به عنوان نشانه ای از افزایش پذیرش جریان اصلی این فناوری یاد کردند. همچنین، همانطور که پاسکال گوتیه، مدیرعامل لجر به کوین تلگراف توضیح داد: “بیت کوین برای این کار طراحی شده است.”

بیت کوین در پاسخ به Lehman Brothers در بحران سال 2008 طراحی شد. به این دلیل طراحی شده است که نمی توانید به مقامات مرکزی اعتماد کنید. و به این دلیل طراحی شد که مشخص بود مقامات مرکزی شکست خواهند خورد. این یک سوال نیست. بیشتر این سوال است که چه زمانی.»

با این حال، هنگامی که معترضان به سمت ورودی «Les Salles du Carousel»، زیرزمین موزه لوور، جایی که مراسم برگزار شد، رفتند، مشاهده شد که بین فضای وب 3 و واقعیت قطع یا قطع شده است.

دنل دیکسون، مدیر عامل بنیاد توسعه استلار، گفت: “کمی مانند ما متوجه نمی شویم که چه اتفاقی برای سازندگان و معترضان می افتد.” نیر کوریس، بنیانگذار Creator Nations، به کوین تلگراف گفت که کار هفته بلاک چین در پاریس “بسیار مهم” است، اما مهم است که با کسانی که در جریان اصلی جهان هستند صحبت کنیم:

ما نیازی به زندگی در یک حباب نداریم تا همه این افراد خارجی را دربر بگیریم، در آغوش بگیریم و قدرت دهیم. آنها نمی دانند بلاک چین چیست. بنابراین هدف ما استفاده از اصطلاحات متفاوت و متفاوت است تا بتوانیم همه آنها را در گفتگو بگنجانیم.»

کوین تلگراف با برخی از معترضان در این رویداد مصاحبه کرد. تعداد کمی از رمزارزها آگاه بودند، برخی قبلاً کلمه “بیت کوین” را نشنیده بودند.

کوین تلگراف با معترضان خارج از سالن کنفرانس صحبت می کند

آتش سوزی، زباله و مایعات خاموش کننده در خیابان های پاریس – صحنه آخرالزمان برای بسیاری از گردشگرانی که از فرانسه بازدید می کردند – مشاهده شد – پاریسی ها راضی نبودند و برخی خواستار آرامش شدند. گوتیه، یک شهروند پاریسی از سر تا پا، از تظاهرات شانه خالی کرد. او توضیح داد که بیرون رفتن بخشی از فرهنگ فرانسه است.

یکی دیگر از موضوعات کلیدی در سراسر این رویداد، خطر این بود که شرکت‌های Web2، از جمله گوگل، NasDaq، و فیس‌بوک، و برندهای سنتی مانند LVMH و Gucci، چشم انداز Web3 را انتخاب کردند. رهبران PBW شامل مدیران برندهای معتبری مانند دیزل و فیات بودند. برندهای خرده فروشی مستقر در کنفرانس کریپتو چه می کنند؟ رابی یونگ، مدیر عامل شرکت Animoca Brands، وارد می شود:

وب 3 برای آنها جا دارد زیرا خود برندها قدرت دارند. مارک های بازی، کیف های دستی و مارک های ساعت های لوکس، با مصرف کنندگان طنین انداز می شوند. برندها با مصرف کنندگان طنین انداز می شوند.»

یونگ توضیح داد که Web3 راه های جدیدی برای نوآوری فراهم می کند. رایان نیکس، رئیس بخش معماری Solutions در Coinbase، تا حدودی با این موضوع موافق است. او توضیح داد که گیمرهای وب 2 می خواهند اقدامی انجام دهند، اما همچنین باید “مشکلات کاربران خود را پنهان کنند”. در نهایت، Nix ادامه داد که ساده کردن ابزارهای رمزنگاری و بلاک چین تا حدودی پیچیده برای دستیابی به مخاطبان بزرگتر می تواند کمک کند.

کوین تلگراف با کوین بیس نیکس صحبت می کند

یک نقص جالب برای تکرار سال 2023، عدم وجود صرافی ارز دیجیتال بایننس بود. در سال 2022، بایننس بزرگترین غرفه کنفرانس را تامین مالی کرد و CZ، مدیر عامل صرافی ارز دیجیتال، میزبان یک سخنرانی اصلی بود. امسال، بازار خرس کریپتو در نوسان کامل است زیرا بزرگترین بازار سهام جهان در دعوای قضایی ایالات متحده گرفتار شده است.

مرتبط با: واریز و برداشت BUSD از طریق OCBS در Binance.US به حالت تعلیق درآمد

همانطور که صنعت به تکامل خود ادامه می دهد، رویدادهایی مانند PBW 2023 نقش مهمی را در گرد هم آوردن بازیگران کلیدی و ایجاد نوآوری ایفا خواهند کرد. با این حال، اگر می‌خواهد به جریان اصلی برسد و توجه کسانی را که به خیابان‌ها می‌روند جلب کند، فضای کریپتو باید شروع به رسیدگی به موارد استفاده در دنیای واقعی بیشتری کند.


نویسنده: Joseph Hall

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید