Sandbox با Ledger Enterprise برای ایمن سازی مشاغل انبار ابرداده شریک می شود


به عنوان بخشی از این مشارکت، تمام NFT های موجود در کیف پول کلکسیونی The Sandbox به کیف پول Ledger Enterprise منتقل می شود.

Sandbox، یک پلتفرم غیرمتمرکز Metaverse، با ارائه‌دهنده راه‌حل‌های امنیتی Ledger Enterprise همکاری خواهد کرد تا یکپارچگی امنیتی را برای شرکای خود توسعه دهد. دوم، مجموعه‌های توکن‌های غیر کمی (NFT) را قادر می‌سازد تا به کیف پول لجر منتقل شوند.

سندباکس در 23 آوریل در وبلاگ رسمی خود شراکتی را اعلام کرد. این همکاری شامل چندین ابتکار خواهد بود. Sandbox به عنوان یک dApp در Ledger Enterprise ظاهر می شود، ویجت خاصی نیز در برنامه دسکتاپ Ledger Live ادغام می شود. تمام NFT ها از کیف پول مجموعه Sandbox به کیف پول Ledger Enterprise منتقل می شوند.

به غیر از آن، همانطور که در نسخه برجسته می شود، The Sandbox Ledger Enterprise را به اکوسیستم مالک LAND خود توصیه می کند، در حالی که Ledger متاورس را به مشتریان خود معرفی می کند. این استارتاپ همکاری اخیر بین The Sandbox و Ledger را برای ترویج آموزش رمزنگاری در متاورس گسترش می دهد.

در سال 2022، شرکت‌ها برای اولین بار با ترویج آموزش امنیت کریپتو از طریق بازی به نام School of Block در Sandbox’s Metaverse سعی کردند با یکدیگر همکاری کنند. به گفته آریل ونگروف، معاون ارتباطات در The Sandbox، این شرکت از این تجربه “هیجان زده” بود.

مرتبط با: هوش مصنوعی متاورس را ایمن تر و فراگیرتر می کند: یکی از بنیانگذاران Sandbox

در پایان ماه مه، لجر 109 میلیون دلار (100 میلیون یورو) در تمدید سرمایه سری C خود جمع آوری کرده بود و ارزش آن را 1.4 میلیارد دلار (1.3 میلیارد یورو) عنوان کرد. سرمایه سرمایه گذارانی مانند VaynerFund، Cité Gestion SPV، True Global Ventures و Digital Finance Group برای گسترش شبکه توزیع شرکت، افزایش تولید و توسعه محصولات جدید استفاده خواهد شد.

سندباکس نیز فعالانه در حال کار برای گسترش شبکه وابسته خود است. در فوریه 2023، این شرکت یادداشت تفاهمی با دولت عربستان سعودی امضا کرد که در آن قول داده بود در توسعه متاورس از یکدیگر “کاوش، مشاوره و حمایت کنند”.

سندباکس قبلاً با برخی از بزرگ‌ترین نام‌ها در داخل و خارج از فضای Web3 از جمله اسنوپ داگ، گوچی، تیم، آتاری، اچ‌اس‌بی‌سی و گروه موسیقی وارنر همکاری داشته است.

مجله: «انتزاع حساب» کیف پول‌های اتریوم را تقویت می‌کند: راهنمای Dummies
نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید