سگ واقعی پشت Memecoin DOGE به شدت بیمار است

سگ واقعی پشت Memecoin DOGE به شدت بیمار است


صاحب سگ معروف اینترنتی شیبا اینو در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت که کابوسو که در شب کریسمس بیمار شد، در “وضعیت خطرناک” به سر می برد.

سگ دوج کوین (DOGE) شیبا اینو سگ کابوسو در پشت صورت و سینه “دوج” به گفته صاحبش از نظر سلامت در “وضعیت خطرناکی” قرار دارد.

در یک پست اینستاگرامی که در 26 دسامبر در توییتر به اشتراک گذاشته شد، معلم مهدکودک ژاپنی و صاحب کابوسو، آتسوکو ساتو، گفت که سگ نجات در وضعیت “خطرناکی” است، اما به دنبال کنندگان خود اطمینان داد که “کاملاً خوب خواهد شد” و افزود: قدرت از سراسر جهان است.» (ترجمه) از طرفداران آن.

Satō با یک Kabosu بیمار تصویر شده است. تصویر: اینستاگرام

این خبر با حمایت زیادی از طرفداران روبرو شد. یک کاربر توییتر در حال ارسال آرزوهای خوب ارایه شده به طور کامل “همه هزینه های لازم برای اطمینان از دریافت بهترین درمان” را پوشش می دهد.

بیلی مارکوس، یکی از خالقان Dogecoin، در توییتی در دسامبر گفت.[love] و [prayers] و حال و هوای خوب» به ساتو و کابوسو.

Satō عوارض سلامتی Kabosu را فاش نکرد، اما در یک پست قبلی گفت که Kabosu از شب کریسمس بیمار بوده و از خوردن یا نوشیدن خودداری کرده است.

لازم به ذکر است که میانگین طول عمر سگ های شیبا اینو بین 12 تا 15 سال است و کابوسو در اوایل سال 2022 تولد 17 سالگی خود را جشن می گیرد.

در سال 2010، تصویری از Kabosu از وبلاگ Satō الهام‌بخش فرمت میم ویروسی “doge” بود.

تصویر اصلی که میم “دوج” را شروع کرد. تصویر: ساتو وبلاگ.

در نهایت، محبوبیت این میم باعث شد که بیلی مارکوس و جکسون پالمر Dogecoin را ایجاد کنند که اولین “مم سکه” در سال 2013 در نظر گرفته می شود و این دو گفتند که آن را به عنوان یک شوخی ساخته اند.

کابوسو یک چهره محبوب در دنیای رمزنگاری است، در حالی که ویتالیک بوترین، بنیانگذار اتریوم نیز در سال 2018 از کابوسو و ساتو در آپارتمان آنها در توکیو بازدید کرد.

بوترین و سایر اعضای تیم اتریوم با کابوسو تصویر شده اند. تصویر: ساتو وبلاگ.

Dogecoin همچنان محبوب است

با وجود اینکه Dogecoin به عنوان یک شوخی ایجاد شده و وارد دهمین سال خود شده است، همچنان محبوبیت زیادی در دنیای ارزهای دیجیتال دارد.

طبق داده‌های CoinGecko، DOGE هشتمین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش بازار تقریباً 10.4 میلیارد دلار است و در 24 ساعت گذشته حجمی بیش از 332 میلیون دلار داشته است.

مربوط: ترکیه به کریپتو وسواس دارد – به طور خاص Dogecoin: مطالعه

Dogecoin با میانگین 5.85 میلیون جستجوی ماهانه در سراسر جهان در سال 2022 دومین ارز رمزنگاری شده گوگل پس از بیت کوین (BTC) شد.

تصاحب توییتر توسط ایلان ماسک بسیاری از کاربران Dogecoin را امیدوار کرده است که او DOGE را در پلتفرم رسانه های اجتماعی ادغام کند و باعث افزایش سرسام آور قیمت در اخبار شود.

ماسک از مدت‌ها پیش از Dogecoin حمایت می‌کرد و زمانی برنامه‌ریزی کرد که برای کاهش پست‌های کلاهبرداری از کاربران توییتر مبلغ 0.1 DOGE برای ارسال پست‌های کلاهبرداری در این پلتفرم دریافت کند.

Dogecoin جرقه چندین ارز دیجیتال مشابه با مضمون سگ مانند Shiba Inu (SHIB)، Dogelon Mars (ELON) و Floki (FLOKI) با الهام از Shiba Inu ماسک به نام Floki زد.
نویسنده: Jesse Coghlan

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉