مدیر عامل Galaxy Digital: دولت باید از هوش مصنوعی بترسد، نه رمزنگاری


مایک نووگراتز، مدیرعامل گلکسی دیجیتال معتقد است که تنظیم‌کننده‌ها در مورد مقررات ارز دیجیتال و هوش مصنوعی «کاملاً خراب» هستند.

مایک نووگراتز، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال Galaxy Digital، به سرمایه‌گذاران گفت که از میزان علاقه به ارزهای دیجیتال به جای هوش مصنوعی (AI) شوکه شده است، فناوری‌ای که قانون‌گذاران معتقدند باعث ایجاد یک بحران هویت «عمیق جعلی» می‌شود.

مدیر عامل شرکت در کنفرانس سه ماهه چهارم شرکت در 28 مارس توضیح داد که دولت ایالات متحده از این که تمرکز زیادی روی مقررات ارزهای دیجیتال و در عین حال نادیده گرفتن هوش مصنوعی انتخاب کرده است، «کاملاً ناراحت» است.

وقتی به هوش مصنوعی فکر می‌کنم، شگفت‌زده می‌شوم که ما اینقدر در مورد مقررات رمزنگاری صحبت می‌کنیم و هرگز درباره مقررات هوش مصنوعی صحبت نمی‌کنیم. منظورم این است که فکر می‌کنم دولت همه چیز را کاملاً به هم ریخته است.»

به نظر می‌رسید که این نگرانی ناشی از ترس نووگراتز از اینکه هوش مصنوعی یک بحران هویت «عمیق جعلی» را ایجاد کند، نشات می‌گیرد.

از بسیاری جهات، یکی از بهترین موارد استفاده از رمزنگاری، هویت در اطراف هوش مصنوعی خواهد بود، زیرا به زودی یک مایک نووگراتز تقلبی دریافت خواهید کرد، امیدوارم با مو. […] چگونه هویت خود را در چنین دنیایی ثابت می‌کنید؟» گفت.

با این حال، او معتقد است که برنامه های کاربردی مبتنی بر بلاک چین “نقش بزرگی” در مقابله با برخی از مشکلات ارائه شده توسط هوش مصنوعی ایفا خواهند کرد:

کریپتو و بلاک چین نقش بزرگی در این امر ایفا خواهند کرد. این احمقانه است که فکر کنیم باید این صنعت را به خاطر سام بنکمن-فرید در شلوار کوتاه برمودا پیش ببریم.

با این حال، کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده هفته گذشته با کمیته مشاوره فناوری در مورد هوش مصنوعی و پیامدهای آن صحبت کرد.

خستگی فروشنده، چین را تسکین می دهد

در مورد وضعیت فعلی بازار، Novogratz آن را “خستگی فروشنده” نامید و بازگشایی چین به بهبود قابل توجهی صنعت کریپتو در سال 2023 کمک کرده است.

“همه فروش هایی که باید انجام می شد انجام شد، درست است؟ خبرهای بد زیادی وجود داشت که اگر مجبور به فروش بودید، فروش وحشتناک و فقط “اوه خدای من!” او گفت: «این موضوع ممکن بود به صفر برسد» و مردم در وحشت کامل بودند، خستگی فروشنده وجود داشت.

پس از یک رویکرد سختگیرانه دولت چین برای مقابله با کووید صفر، نووگراتز گفت که از آن زمان متوجه فعالیت‌های ارزهای رمزنگاری‌شده بیشتری از چین شده است.

چین چکمه‌های نظارتی را از گردن شرکت‌های فناوری گرفته است، و این شامل رمزارز نیز می‌شود. [so] شما شاهد فعالیت بیشتری از آسیا هستید.»

مرتبط با: آیا هنگ کنگ واقعاً می تواند نماینده چین در رمزارز باشد؟

از نقطه نظر فنی تر، نووگراتز مطمئن بود که بازار کریپتو تا پایان سال 2023 به روند صعودی خود ادامه خواهد داد:

“بازار قوی به نظر می رسد و از نظر فنی در نمودارها، بسته های هفتگی ما بزرگ است. با توجه به طرز فکر من در پایان دسامبر، من خودم از شنیدن این موضوع متعجب شدم، اما تعجب آور نخواهد بود اگر سه ماه، شش ماه، نه ماه آینده به طور قابل توجهی بالاتر بودیم.

بهبود قوی در بازار کریپتو به خوبی در ترازنامه گلکسی منعکس شده است و این شرکت امروز اعلام کرد که در نهایت پس از زیان 1 میلیارد دلاری در سال 2022 در نتایج سه ماهه خود، سود خود را تغییر داده است.

مجله: زمستان کریپتو می تواند به سلامت سرمایه گذاران آسیب برساند
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید