سقوط FTX برای شکستن روح جامعه کریپتو کافی نبود: IBW 2022


هفته بلاک چین استانبول در ترکیه برگزار شد و کوین تلگراف در آن حضور داشت تا تاثیر سقوط FTX را از نزدیک تجربه کند – نتیجه غیرمنتظره بود.

هفته بلاک چین استانبول درهای خود را در 14 نوامبر افتتاح کرد تا اکوسیستم رمزنگاری و بلاک چین را در استانبول ترکیه گرد هم آورد. Cointelegraph با غرفه Cointelegraph ترکیه و یک ویرایشگر مستقر در استانبول در این رویداد شرکت کرد تا تاثیر سقوط FTX را از نزدیک تجربه کند – نتیجه غیرمنتظره بود.

استانبول، یک مرکز بین‌المللی که میزبان بیش از 15 میلیون نفر است، در شامگاه 13 نوامبر با بمب‌گذاری در تقسیم، مرکز شهر، لرزید. با این حال، روز بعد، هفته بلاک چین استانبول (IBW) پس از دیدار با مقامات امنیتی محلی، درهای خود را به روی بیش از 2000 شرکت کننده بین المللی و بیش از 100 سخنران باز کرد.

جدا از بازار نزولی یک ساله و سقوط FTX، شرکت کنندگان در IBW 2022 باید با استرس عاطفی ناشی از اتفاقات شب گذشته نیز دست و پنجه نرم کنند. هر دو رویداد همیشه در صحنه اصلی و در سالن رویداد موضوعی بودند.

Erhan Korhaliller، برگزار کننده این رویداد و بنیانگذار EAK Digital، در سخنرانی افتتاحیه خود به هر دو موضوع اشاره کرد. اکثر سخنرانان با ابراز همدردی با قربانیان حمله تروریستی شروع کردند، به جز کسانی که به سختی توانستند در استانبول فرود بیایند ساعاتی قبل از شروع صحنه.

با این حال، هفته بلاک چین استانبول در سال 2022 توانست در عین حفظ جنبه سرگرمی نمایش، لحن محترمانه ای نسبت به نگرانی های استانبولی ها حفظ کند. هیچ چیز خیلی پر زرق و برق نیست اما فضا همیشه پر جنب و جوش و رنگارنگ بود. چهار روز بعد شاهد اجرای نام‌های برتر صنعت کریپتو بودیم که یکی پس از دیگری در مقابل یک مخاطب کاملاً متمرکز و توجه به نمایش پرداختند.

کوین تلگراف ترکیه در نمایشگاه IBW 2022 به لطف غرفه بزرگی که توسط تیم کریپتومدا مدیریت می شود، توجه زیادی را به خود جلب کرد.

IBW 2022 کاملاً هوشمندانه از فضای رویداد هتل هیلتون بومونتی برای ایجاد مناطق شکست در طول رویدادهای شبکه شلوغ استفاده کرد. در حین گفتگوهای داغ، قهوه، چای و آب به میهمانان تقدیم می شد تا آنها را تازه کنند.

برای یک رویداد 2000 نفری خیلی بزرگ بود، صحنه اصلی به سه بخش تقسیم شد: گالری NFT در کنار صحنه بود و فقط با کیوسک هایی که ژتون های زیبا و غیر قابل تعویض (NFT) را نمایش می دادند، روشن می شد. طرف دیگر گالری به IstanHack اختصاص داشت، جایی که توسعه دهندگان کشورهای همسایه برای ایجاد یک پروژه Web3 با هم رقابت کردند.

دستور کار رویداد هیچ گوشه ای از جهان رمزنگاری گسترش یافته را بدون کنترل باقی نگذاشت: سازندگان بازار، صرافی ها، ارائه دهندگان امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازی های بلاک چین و تفنگ های بزرگ متاورس، فضای رویداد و مرحله اصلی را پر کردند تا تصویری جامع از آنچه در کریپتو می گذرد ارائه دهند. جهان

مربوط: مقامات مالی ترکیه در حال بررسی سقوط FTX هستند

یکی از چیزهایی که در کل نمایش برجسته بود، فلسفه مثبت و “به ساختن ادامه دهید” بود. لازم نیست یک روزنامه نگار متوجه شود که اکوسیستم واقعاً به ایجاد بازار نزولی اعتقاد دارد.

در طول این رویداد، کوین‌تلگراف شاهد پروژه‌های جاه‌طلبانه‌ای بود که تیم‌های جوان و با استعداد را بلافاصله پس از بزرگ‌ترین سقوط در تاریخ کریپتو وارد رقابت می‌کردند، صرافی‌های جهانی از جنبه محلی رویداد برای اعلام گسترش خود در بازار ترکیه استفاده می‌کردند و پیشکسوتان صنعت خرد و خرد خود را به اشتراک می‌گذاشتند. استراتژی ها. منفی بودن رسانه های جریان اصلی را تحمل کنید.

تیم زمینی کوین تلگراف مصاحبه های ویدئویی با سخنرانان غرفه کوین تلگراف ترکیه گرفت که بیشتر آنها در کانال یوتیوب سی تی ترکیه پخش شد. سردبیر کوین تلگراف، ارهان قهرمان، توانست با دیوید چاوم، رمزنگار مشهور و مدیر اجرایی Elixxir و همچنین دیمیتری میشونین، مدیر عامل کارشناس امنیت بلاک چین، HashEx، بین مدیریت پنل و چندین تور غرفه ملاقات کند. هر دو مصاحبه در کوین تلگراف منتشر خواهد شد.

اعلام اولیه IBW 2022 به اوایل سال 2022 بازمی‌گردد، بنابراین می‌توان فرض کرد که جزئیات و دستور کار آن به دلیل بحران اخیر باید به‌طور جزئی به‌روزرسانی شود. با این حال، پیام اصلی واضح بود: Crypto اینجاست تا بماند و انقلاب کریپتو بزرگتر از FTX است.
نویسنده: Erhan Kahraman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید