فدرال رزرو مهمات کمی دارد زیرا قیمت 30000 دلار بیت کوین به یک خط نبرد کلیدی تبدیل شده است


گزینه های بیت کوین و بازارهای آتی به خریداران نشان می دهد که از اهرم بیش از حد استفاده نمی کنند. این یک شاخص سالم با آزمایش مجدد پشتیبانی 28000 دلاری است.

قیمت بیت کوین (BTC) با موفقیت از حمایت 28000 دلاری در 2 می دفاع کرد، اما هنوز قدرت لازم برای بازپس گیری سطح 29200 دلار در 30 آوریل را ثابت نکرده است.

30000 دلار برای گاوهای بیت کوین بسیار مهم است

برخی تحلیلگران روند نزولی اخیر را به انتظار افزایش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا (فدرال رزرو) در 3 مه نسبت می دهند، اما در واقع بازار با احتمال 92 درصدی قیمت گذاری می کند که با افزایش متوسط ​​25 واحد پایه به بالاترین سطح خود از آن زمان تاکنون رسیده است. . سپتامبر 2007.

همانطور که پلتفرم اطلاعاتی بازار Decentrader اشاره می کند، نظرات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو، احتمالاً با اشاره به اقدامات بیشتر برای کند کردن اقتصاد یا با اشاره به اینکه نرخ بهره نهایی به احتمال زیاد به 5 درصد نزدیک تر است، شگفتی ایجاد می کند. بالا است. پاول در ساعت 2:30 بعد از ظهر به وقت شرقی کنفرانس مطبوعاتی برگزار خواهد کرد.

از منظر اشتغال، بانک مرکزی دلایلی برای این باور دارد که بازار همچنان در حال گرم شدن است. دولت ایالات متحده در ماه مارس 1.6 شغل خالی برای هر کارگر بیکار گزارش کرده است. علاوه بر این، طبق گزارش ملی اشتغال ADP که در 3 می منتشر شد، اشتغال در بخش خصوصی در ماه آوریل 296 هزار نفر افزایش یافت که بسیار بالاتر از انتظار بازار 148 هزار نفر بود.

با این حال، افزایش نرخ بهره پیامدهای منفی به ویژه برای خانواده ها و مشاغل کوچک دارد. با افزایش هزینه های تامین مالی و وام مسکن، سرمایه گذاری در درآمد ثابت جذاب تر می شود. چنین تأثیر ناخواسته ای از مهار تورم می تواند هسته سیستم مالی را بیشتر تضعیف کند، همانطور که ورشکستگی اخیر بانک First Republic Bank نشان داد.

بنابراین، شکست نهایی قیمت بیت کوین بالای 30000 دلار می تواند نشانه ای مطمئن از تغییر درک سرمایه گذاران از یک دارایی ریسک به یک دارایی دیجیتال کمیاب باشد که مستقیماً از سیستم بانکداری سنتی ضعیف تر سود می برد.

اما برای سنجش اینکه آیا مقاومت بیت کوین بالای 28000 دلار پایدار است، لازم است تحلیل شود که آیا اهرم بیش از حد توسط خریداران استفاده می شود و آیا معامله گران حرفه ای در احتمال عقب نشینی بیشتر بازار با استفاده از مشتقات BTC قیمت گذاری می کنند یا خیر.

معاملات آتی بیت کوین تقاضای پایینی از سوی خریداران اهرمی را نشان می دهد

معاملات آتی سه ماهه بیت کوین در میان نهنگ ها و جداول آربیتراژ محبوب است. با این حال، این قراردادهای ثابت ماهانه معمولاً با قیمت جزئی در بازارهای نقدی معامله می‌شوند که نشان می‌دهد فروشندگان برای تاخیر در پرداخت پول بیشتری می‌خواهند.

در نتیجه، قراردادهای آتی در بازارهای سالم باید با حق بیمه سالانه 5 تا 10 درصد معامله شوند، وضعیتی که به عنوان contango شناخته می شود، که مختص بازارهای رمزنگاری نیست.

حق بیمه سالانه آتی ۲ ماهه بیت کوین. منبع: Laevitas.ch

داده ها نشان می دهد که معامله گران بیت کوین در چند هفته گذشته بسیار محتاط بوده اند. حتی زمانی که قیمت بیت کوین با 30000 دلار در 26 آوریل لاس زد، هیچ نشانه ای از تقاضا برای معاملات بلندمدت اهرمی مشاهده نشد.

مرتبط با: بالاجی شرط دیوانه وار یک میلیون دلاری بیت کوین را 97 درصد زیر قیمت هدف می پردازد

همچنین، حق بیمه آتی بیت کوین از 23 آوریل حدود 2 درصد رکود داشته است که نشان می دهد خریداران نمی خواهند از اهرمی استفاده کنند که برای بازار مفید است. با اجتناب از قرار گرفتن در معرض قراردادهای آتی، خطر انحلال های بزرگ در طول حرکت منفی قیمت بیت کوین را تا حد زیادی کاهش می دهد.

معامله گران گزینه بیت کوین خنثی می مانند

بازار گزینه های بیت کوین همچنین می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که آیا اصلاح اخیر باعث خوش بین شدن سرمایه گذاران شده است یا خیر. انحراف دلتا 25 درصد نشانه تعیین کننده ای است زمانی که جداول آربیتراژ و سازندگان بازار برای محافظت در جهت بالا یا پایین هزینه اضافی می پردازند.

به طور خلاصه، اگر معامله‌گران کاهش قیمت بیت‌کوین را پیش‌بینی کنند، متریک چولگی به بالای ۷ درصد افزایش می‌یابد و در طول مراحل هیجان، واگرایی منفی ۷ درصدی خواهد داشت.

گزینه های 60 روزه بیت کوین 25% انحراف: منبع: Laevitas

انحراف 25 درصدی دلتای اختیار معامله نشان می‌دهد که تقاضای متعادلی بین گزینه‌های خرید و فروش در 4 هفته گذشته وجود داشته است. با توجه به اینکه قیمت بیت کوین بین 25 آوریل تا 30 آوریل، زمانی که آخرین بار مقاومت 30000 دلاری را آزمایش کرد، 10 درصد افزایش یافت، این باید تعجب آور باشد.

در نتیجه، گزینه های بیت کوین و بازارهای آتی به تراشه های معامله گران حرفه ای اشاره می کنند که قیمت بیت کوین به این زودی ها از 30000 دلار بالاتر نرفت. از سوی دیگر، این نهنگ ها در احتمال حرکت های مثبت و منفی غافلگیرکننده مشابه قیمت گذاری می کنند.

در نهایت، با توجه به اینکه فدرال رزرو به وضوح محدودیتی برای افزایش نرخ بهره بدون ایجاد رکود بیشتر دارد، بیت کوین بدون توجه به تصمیم 3 مه باید تأثیر مثبتی داشته باشد.

جروم پاول در نهایت خزانه داری ایالات متحده را مجبور خواهد کرد که برای مهار بحران بانکی پول بیشتری به اقتصاد تزریق کند که برای دارایی کمیاب مانند بیت کوین مفید خواهد بود.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید