Easy Company 14.2 میلیون دلار برای کیف پول کریپتو جدید با ویژگی های اجتماعی جمع آوری می کند

Easy Company 14.2 میلیون دلار برای کیف پول کریپتو جدید با ویژگی های اجتماعی جمع آوری می کند


این شرکت می گوید که می خواهد تعامل کاربران با Web3 و استفاده از کیف پول های دیجیتال را آسان تر کند.

Easy Company، استارت‌آپی که بر روی ایجاد یک طبقه مصرف‌کننده برای وب غیرمتمرکز متمرکز است، در یک دور ابتدایی 14.2 میلیون دلار برای کیف پول رمزنگاری «اجتماعی» خود با هدف کمک به مخاطبان اصلی برای پیوستن به اکوسیستم Web3 جمع‌آوری کرده است.

همانطور که توسط TechCrunch گزارش شده است، دور سرمایه گذاری اولیه توسط شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر Lobby Capital، Relay Ventures و 6th Man Ventures و همچنین سرمایه گذاران مختلف از جمله Tapestry، Upside و Scribble حمایت می شود. همچنین سرمایه گذاران فرشته با پیشینه رسانه های اجتماعی سنتی و وب 3، از جمله مدیران سابق اینستاگرام، Novi، Airbnb، Twitter، Uber، OpenTable و Eventbrite در این دور شرکت داشتند.

گفته می شود این کیف پول پس از اتمام مرحله آزمایش خصوصی 30 روزه در iOS و اندروید در دسترس عموم قرار خواهد گرفت. به گفته Mike Dougherty، مدیرعامل Easy، این شرکت قصد دارد پروفایل های انتخاب شده توسط کاربر را با ویژگی های اجتماعی جذاب ترکیب کند تا کاربران بتوانند به تنهایی در دنیای Web3 جستجو، پیمایش و کاوش کنند.

الان رای بدهید!

Dougherty به اشتراک گذاشت که بسیاری از محصولات و خدمات Web3 امروزه برای افراد عادی بیش از حد فنی هستند که نمی توانند از آن استفاده کنند. این شرکت قصد دارد تعامل کاربران با Web3 و استفاده از کیف پول های دیجیتال را آسان تر کند. طبق گزارش‌ها، این پلتفرم طرح‌بندی مشابهی با برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام دارد، جایی که کاربران می‌توانند با کشیدن انگشت خود NFT و NFT افرادی را که «فالو می‌کنند»، مانند استوری‌های اینستاگرام، مشاهده کنند.

مربوط: بهترین داستان های تامین مالی کریپتو در سال 2022

با وجود زمستان طولانی ارزهای دیجیتال، پروژه‌های Web3 همچنان از سرمایه‌گذاران خطرپذیر بودجه قابل توجهی دریافت می‌کنند. در سال 2022، میلیاردها دلار به پروژه های مختلف در اکوسیستم، از جمله استارت آپ های مبتنی بر بلاک چین سرازیر شد.

در دو سه ماهه اول سال 2022، جریان سرمایه گذاری خطرپذیر بیش از 14 میلیارد دلار بود، و با وجود اینکه در سه ماهه سوم به کمتر از 5 میلیارد دلار کاهش یافت، با توجه به تأثیر منفی سقوط ناگهانی چندین مورد از جهان، هنوز مقدار قابل توجهی بود. بازیکنان پیشرو صنایعی مانند سلسیوس، سه پیکان سرمایه، BlockFi و FTX. تامین مالی سرمایه خطرپذیر برای سال 2023 هنوز دیده نشده است.

در 4 ژانویه، کوین تلگراف گزارش داد که صرافی ارزهای دیجیتال MEXC مستقر در سنگاپور قصد دارد 20 میلیون دلار برای حمایت از رشد و توسعه شبکه Sei، یک پلتفرم بلاک چین لایه 1 که به طور خاص برای تجارت طراحی شده است، سرمایه گذاری کند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉