در حالی که پرونده FTX در دادگاه ایالات متحده پیش می رود و اختلافات شعله ور می شود، وکلای باهامایی می ایستند

در حالی که پرونده FTX در دادگاه ایالات متحده پیش می رود و اختلافات شعله ور می شود، وکلای باهامایی می ایستند


براون رودنیک از ماه مارس برای این کشور کار می کند، اما نقش بالقوه رو به رشد کشور در این پرونده او را ملزم می کند که به عنوان یک نماینده خارجی در ایالات متحده ثبت نام کند.

باهاما در دعوای در حال تحول FTX نمایندگی قانونی خواهد داشت. بر اساس بیانیه منتشر شده توسط این شرکت حقوقی، کشور کارائیب براون رودنیک را به عنوان وکیل در مورد “مسائل خاص مربوط به فروپاشی شرکت FTX Digital Markets Ltd” در کنار وکلای باهامایی و سایر کارشناسان معرفی کرده است.

دفتر مرکزی FTX Digital Markets در باهاما قرار دارد و مدیریت ارشد این شرکت در آن کشور اقامت دارد. پس از استرداد مدیر عامل سابق سام بنکمن-فرید از باهاما، شکایت علیه اعضای تیم مدیریت در ایالات متحده آغاز شد.

براون رودنیک از مارس 2022 برای باهاما کار می کند تا یک بیانیه خط مشی ملی در مورد دارایی های دیجیتال ایجاد کند. این شرکت پس از فروپاشی FTX توسط کشور احیا شد و در اواخر دسامبر، طبق قانون ثبت نمایندگان خارجی در سال 1938، بیانیه ثبت نام را به وزارت دادگستری ایالات متحده ارائه کرد:

“برخی از فعالیت های ثبت کننده ممکن است شامل تهیه و توزیع مطالب اطلاعاتی و در غیر این صورت تعامل با سازمان های دولتی ایالات متحده و رسانه های ایالات متحده باشد.”

براون رودنیک گفت که او همچنین می تواند از طرف باهاما محتوای نوشتاری برای رسانه های اجتماعی تهیه کند.

باهاما از ابتدا در پرونده FTX فعال بوده است و اختلافات با دادستان های ایالات متحده تقریباً بلافاصله شروع شد. یک روز پس از اینکه FTX برای ورشکستگی فصل 11 درخواست داد، یک شکایت ورشکستگی رقیب فصل 15 توسط باهاما در دادگاهی در ایالات متحده مطرح شد.

مرتبط: مشکل در باهاما به دنبال سقوط FTX: گزارش

کمیسیون اوراق بهادار باهاما (SCB) پس از شروع روند ورشکستگی، دستور داد تمام دارایی‌های دیجیتال بازارهای دیجیتال FTX به یک کیف پول خودکنترل منتقل شود، که انتقادات مدیریت جدید FTX را برانگیخت و به اتهاماتی تبدیل شد که SCB از بانکمن-فرید درخواست کرد. او گفت که توکن جدیدی برای این کار ایجاد کرده و تلاش کرده است در ادعاهای این شرکت به نفع شهروندان کشور باشد.
نویسنده: Derek Andersen

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉