آرتور هیز می‌گوید که ثروت یک فرد عادی «با تورم کاملاً از بین می‌رود».


به گفته مدیر عامل سابق BitMEX، سرمایه گذاری در دارایی های “خارج از سیستم مالی سنتی” تنها راه برای محافظت از ثروت است.

به گفته آرتور هیز، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل سابق صرافی مشتقات ارز دیجیتال BitMEX، اکثریت ثروت مردم به تدریج توسط کاهش ارزش پول مصرف می شود.

به گفته هیز، به دلیل بدهی عمومی هنگفتی که توسط بزرگترین اقتصادهای جهان انباشته شده است، دولت ها چاره ای جز «تورم کردن» با چاپ پول نخواهند داشت.

بنابراین، تنها راه برای جلوگیری از نابودی تدریجی ثروت فیات، به دست آوردن دارایی هایی خارج از سیستم مالی سنتی، مانند ارزهای دیجیتال است که قدرت خرید آن در مقایسه با هزینه انرژی کاهش نمی یابد.

هیز در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف گفت: تمام هدف من در تمام سرمایه گذاری هایم این است که سرمایه خود را حفظ کنم تا بتوانم همان مقدار انرژی یا همان مقدار انرژی را که اکنون و در آینده می خواهم مصرف کنم. گفت.

با این حال، مقدار دارایی های رمزنگاری موجود در مقایسه با مقدار کل بدهی در اقتصاد نسبتاً کم است، به این معنی که تنها تعداد کمی می توانند سرمایه خود را حفظ کنند زیرا اکثریت شاهد نابودی ثروت خود هستند.

به گفته هیز، سرکوب کریپتو در ایالات متحده منعکس کننده تلاش دولت برای نگه داشتن توده ها در سیستم سنتی با جلوگیری از فرار آنها به سمت ارزهای دیجیتال است.

آنها می خواهند سرمایه شما در آنجا بماند و سفری بسیار لذت بخش و لذت بخش داشته باشند و 20، 30، 40، 50، 60 درصد از قدرت خرید شما را در یک دوره زمانی از دست بدهند، بنابراین بار بدهی کاهش می یابد. به طور موثر کاهش می یابد و منابع مالی کاهش می یابد. سالم تر است.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پایان نامه سرمایه گذاری کریپتو هیز، آخرین مصاحبه ما را در کانال یوتیوب ما بررسی کنید و فراموش نکنید که مشترک شوید!


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید