پادکست Spotlight آینده کریپتو را پیش‌بینی می‌کند و درباره پذیرش آن بحث می‌کند


در اپیزود 20 The Agenda، میزبانان ری سالموند و جاناتان دی یانگ در مورد سفر بلاک چین، آینده ارزهای دیجیتال و موارد دیگر با یکدیگر مصاحبه می کنند.

پادکست کوین تلگراف دستور جلسه قسمت اول که برای اولین بار در دسامبر 2022 منتشر شد، به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه ارز دیجیتال می‌تواند به کارگران جنسی کمک کند تا سانسور بانک را دور بزنند. از آن زمان، این برنامه موضوعات بی‌شماری را مورد بررسی قرار داده است، از هک‌تیویسم و ​​کمک‌های متقابل مبتنی بر بلاک چین گرفته تا راه‌هایی که می‌توان از بلاک چین برای مبارزه با تغییرات آب و هوا و مبارزه با اطلاعات غلط هوش مصنوعی استفاده کرد.

در 4 اکتبر دستور جلسه این قسمت بیستم خود را منتشر کرد و برای جشن گرفتن، جاناتان دی یانگ و ری سالموند مجری‌های مشترک تصمیم گرفتند با یکدیگر مصاحبه کنند تا درباره تجربیات یکدیگر از میزبانی پادکست، سفرهای بلاک چین، پیش‌بینی‌هایشان برای آینده بیت‌کوین (BTC) و بیشتر. .

نکات و درس های آموخته شده

برای شروع کار، دی یانگ از سالموند پرسید که آیا چیز جدیدی از میزبانی یاد گرفته است. دستور جلسه. سالموند به اشتراک گذاشت که از منظر سرمایه‌گذاری، این نمایش بر اهمیت تمرکز کمتر بر روی قیمت‌های رمز کوتاه‌مدت و بیشتر بر روی اصول بلندمدت یک پروژه، به عبارت دیگر «تعیین افق» تأکید می‌کند.

سالموند گفت: «من فکر می‌کنم آنچه بسیاری از این سازندگان، بنیان‌گذاران و پروژه‌ها در پادکست به ما نشان داده‌اند این است که نگرانی اصلی آنها قیمت نمادین نیست. و برای افرادی که از این پروژه حمایت می کنند، شاید آنها باید فراتر از قیمت نمادین نگاه کنند و ببینند که پروژه در بیانیه ماموریت خود چه نوع پیشرفتی دارد.

مطالب مرتبط: چگونه بلاک چین صنعت موسیقی الکترونیک را به سطح جدیدی می برد

در مقابل، سالموند از دی یانگ پرسید که چه چیزی او را برای اولین بار به فناوری بلاک چین علاقه مند کرد. دی یانگ به اشتراک گذاشت که پس از شروع به کار در کوین تلگراف، متوجه شد که اهمیت غیرمتمرکز ارزهای رمزنگاری شده بسط گسترده تری از اصولی است که او در حین کار در مقاوم سازی در برابر بلایای اجتماعی یاد گرفت که درست باشند.

دی یانگ به اشتراک گذاشت: «وقتی کنترل را به سطح جامعه می آورید و جوامع به صورت محلی سازماندهی می شوند، مردم بهتر برای بلایا آماده می شوند، در برابر بلایا انعطاف پذیرتر هستند و بهتر می توانند به بلایا پاسخ دهند و بهتر بهبود یابند.

زمانی که شروع به فکر کردن در مورد این موضوع از دریچه تمرکززدایی کردم، شروع به فکر کردم که کل اخلاق رمزنگاری روشی بسیار گسترده تر برای نگاه کردن به این موضوع خاص انعطاف پذیری جامعه و استفاده از آن در مقیاس بسیار بزرگتر است. یا به جای آن آن را برای چیزهای مختلف اعمال کنید.

آینده کریپتو

هم سالموند و هم دی یانگ در مورد دیدگاه یکدیگر برای آینده ارزهای دیجیتال کنجکاو بودند. دی یانگ معتقد است که پذیرش دسته جمعی اجتناب ناپذیر است، با توجه به اینکه همه نشانه ها برای مدتی به این سمت اشاره می کنند. اما او همچنین هشدار داد که همانطور که اغلب در مورد فناوری‌های جدید اتفاق می‌افتد، ارزهای دیجیتال با خطر مشارکت توسط منافع قدرتمند روبرو هستند.

یک چشم انداز واقعی و شاید بلندمدت برای رمزارزها چیزی شبیه به نحوه عملکرد اینترنت در حال حاضر خواهد بود. در اینجا چند ارائه‌دهنده زیرساخت متمرکز وجود دارد که همه از آن استفاده می‌کنند یا افراد زیادی به نوعی از آن استفاده می‌کنند. بدون آگاهی یا درک نحوه عملکرد فناوری بک‌اند، دی یانگ می‌گوید: «من فکر می‌کنم بلاک چین، درست مانند اینترنت، همیشه برنامه‌های رادیکالی خواهد داشت، اما احساس می‌کنم با گذشت زمان می‌توان آن را اصلاح کرد.»

با این حال، سالموند اذعان کرد که ارزهای دیجیتال به جریان اصلی تبدیل خواهند شد و این ایده را رد کرد که یک «حباب» دیگر رمزنگاری ممکن است به زودی ترکیده شود. او استدلال کرد: «ما در حال حاضر در کریپتو در حباب نیستیم، حتی نزدیک هم نیستیم. این عصا حتی در محلول صابونی فرو نمی‌رفت که کسی آن را نگه می‌داشت و با باد آن حباب ایجاد کرد.»

در حالی که او باور ندارد بیت کوین جایگزین دلار به عنوان ارز ذخیره بین المللی شود، او اضافه کرد که شرکت ها و دولت ها در سراسر جهان هنوز هم احتمالاً آن را اتخاذ می کنند.

فکر می‌کنم همچنان شاهد ظاهر شدن بیت‌کوین در ترازنامه‌های شرکت‌ها خواهید بود و دولت‌ها شروع به قرار دادن بیت‌کوین در صندوق‌های دارایی یا خزانه‌های خود خواهند کرد.»

برای کسب اطلاعات بیشتر از گفتگوی دی یانگ و سالموند در صفحه پادکست کوین تلگراف، پادکست اپل یا اسپاتیفای به قسمت کامل، از جمله دیدگاه های آنها در مورد چگونگی تکامل فضای رمزنگاری، پروژه رویایی بلاک چین و موارد دیگر گوش دهید. فراموش نکنید که تمام برنامه های دیگر Cointelegraph را بررسی کنید!

مجله: کارآگاهان بلاک چین – Mt. سقوط Gox شاهد تولد Chainalytic بود

این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Jonathan DeYoung

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید