چت پادکست دستور کار با مدیر عامل WetSpace Allie Rae در مورد کریپتو و کار جنسی

چت پادکست دستور کار با مدیر عامل WetSpace Allie Rae در مورد کریپتو و کار جنسی


Allie Rae از WetSpace به پادکست جدید Cointelegraph به نام The Agenda می‌پیوندد تا در مورد چگونگی توانمندسازی کریپتو و بلاک چین به سازندگان بزرگسال بحث کند.

صنایع رمزنگاری و پورن چه وجه مشترکی دارند؟ به نظر می‌رسد که هر دو هدف مکرر سیستم مالی سنتی هستند، که شناخته شده است که حساب‌های معامله‌گران رمزارز و کارگران جنسی را ممنوع می‌کند.

قسمت این هفته از پادکست تازه راه اندازی شده دستور جلسهجاناتان دی یانگ، سردبیر ارشد کپی کوین تلگراف و ری سالموند، رئیس بازار، با Allie Rae، خالق محتوای بزرگسالان و مدیر عامل WetSpace، جایگزینی با محوریت رمزنگاری برای OnlyFans صحبت می کنند.

Rae اولین بار زمانی که شغل خود را به عنوان یک پرستار مراقبت های ویژه از دست داد، پس از اینکه همکارانش سرگرمی او را کشف کردند و ماهیت محتوای آن را به چالش کشیدند، به جریان اصلی تبدیل شد. رسانه ها از داستان او مطلع شدند که در فضای مجازی منتشر شد. او گفت: «من به این نقش حمایتی برای صنعت کار جنسی تبدیل شدم.

به گفته رائه، جابجایی نامحدود پول برای سرگرمی‌کنندگان بزرگسال یک فرآیند پیچیده غیرضروری است، زیرا امور مالی سنتی اغلب شرکت‌ها را مجبور می‌کند تا بر هنرمندان بزرگسال فشار بیاورند:

من در حال درک این موضوع هستم که بانک ها تا حدی نیروی محرکه پشت برخی از تصمیماتی هستند که پلتفرم ها مجبور به گرفتن آن هستند. این به طور طبیعی من را به این سوال سوق داد: چگونه می توان از شر بانک ها خلاص شد؟ و کریپتو مانند یک شوالیه در زره براق ظاهر شد.”

ری با یادآوری زمانی که در VeeCon، برایان آرمسترانگ، مدیرعامل Coinbase ملاقات کرد، به اشتراک گذاشت که چگونه حتی برخی از صرافی‌های رمزنگاری متمرکز توسط بانک‌ها مجبور به بستن حساب‌های مجریان بزرگسال شدند:

شما بیهوده از او می‌پرسید: «شما رمزنگاری هستید – چرا تراکنش‌های محتوای بزرگسالان با کوین‌بیس را ممنوع می‌کنید؟» من پرسیدم و او به من گفت: “این ما نیستیم.” او گفت: “این جی پی مورگان چیس است. بانک ها.”

Rae در مورد تجربه خود از قرار گرفتن در لیست سیاه در شغل قبلی خود به عنوان پرستار توضیح داد که WetSpace نه تنها یک محیط امن و عادلانه برای هنرمندان، بلکه همچنین یک تجربه ناشناس و خصوصی برای طرفداران فراهم می کند.

مربوط: اخراج پرستار بوستون به دلیل برهنه شدن در OnlyFans، اپلیکیشن پورن کریپتو را راه اندازی کرد

رائه گفت:

“شما می توانید به معنای واقعی کلمه کیف پول خود را ببندید – کیف پول Trust، MetaMask، کیف پول Coinbase – و هیچ کس نمی داند شما کی هستید. و هیچ کس چیزی در صورتحساب کارت اعتباری شما نمی بیند به جز اینکه مقداری پول به Coinbase یا هر چیز دیگری که دارید منتقل کرده اید. . […] شما می توانید رئیس جمهور ایالات متحده در سکو باشید و هیچ کس نمی داند.

قسمت کامل را تماشا کنید تا درباره نحوه استفاده Rae از بلاک چین و ارز دیجیتال برای ایجاد انقلابی در صنعت سرگرمی بزرگسالان بیشتر بدانید. دستور جلسه در صفحه پادکست جدید Cointeleraph یا در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts یا TuneIn.

دستور جلسه پادکست جدیدی از کوین تلگراف که وعده رمزگذاری، بلاک چین و وب 3 و چگونگی ارتقا و بهبود زندگی مردم عادی با فناوری را بررسی می کند.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان شده در این پادکست به تنهایی متعلق به مشارکت‌کنندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.


نویسنده: Jonathan DeYoung

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉