روز شکرگزاری رمزنگاری شده: جامعه به نقاط عطف صنعت تبریک می گوید و قدردانی می کند


یکی از اعضای انجمن کریپتو را با بوقلمونی مقایسه کرد که پختن آن به زمان نیاز دارد و از فرصتی که برای سرمایه گذاری در فناوری آن به دست می آید ابراز قدردانی کرد.

در حالی که اعضای جامعه کریپتو روز شکرگزاری را جشن می گیرند، بسیاری از پیشرفت هایی که فضای دارایی دیجیتال در طول سال ها داشته است ابراز قدردانی کردند.

از مقایسه امتیازات قیمت بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) در سال گذشته تا اشتراک گذاری مکالمات مربوط به BTC مربوط به روز شکرگزاری، کاربران ارزهای دیجیتال افکار خود را در X (توئیتر سابق) برای تعطیلات به اشتراک گذاشتند.

یات سیو، رئیس Animoca Brands به دنبال کنندگان خود یادآوری کرد که “خیلی چیزها برای سپاسگزاری وجود دارد.” Siu یک سال پیش قیمت های ETH و BTC را منتشر کرد و آنها را با قیمت های فعلی بازار مقایسه کرد. مدیر اجرایی همچنین از افزایش ارزش کل بازار Web3 به 1.4 تریلیون دلار صحبت کرد.

در همین حال، شرکت بیت کوین ریور به اشتراک گذاشته شده است در اینجا لیستی از قیمت بیت کوین در روز شکرگزاری برای هر سال از سال 2018 آمده است. این شرکت همچنین از دنبال کنندگان X خواست تا با عزیزان خود صبور باشند. ریور تاکید کرد که قیمت ممکن است تغییر کند، اما صحبت ها در مورد BTC ممکن است یکسان باشد.

یکی دیگر از اعضای انجمن گفتگوی شام را در مورد کریپتو به اشتراک گذاشت، با شخصی که کریپتو را “رونق و رکود” می خواند. معامله گر گفت که آنها در پاسخ گفتند که بیت کوین 125 درصد افزایش یافته و قیمت آن در حدود 37000 دلار است.

مرتبط با: چگونه با اعضای خانواده در این فصل شکرگزاری در مورد ارزهای دیجیتال صحبت کنیم؟

سایر اعضای انجمن نیز پرسیدند: “کارهای رمزنگاری چگونه است؟” آنها پاسخ خود را به این سوال به اشتراک گذاشتند. برای شکرگزاری یکی از سرمایه گذاران کریپتو این فضا را با «بوقلمون» مقایسه کرد و گفت که به زمان مناسبی برای پخت و پز نیاز دارد. عضو انجمن از فرصتی که برای سرمایه گذاری در فناوری به وجود آمده است ابراز قدردانی کرد.

در حالی که برخی سخنرانی‌های هیجان‌انگیزی داشتند، برخی دیگر گفتند که هیچ‌کس در شام‌های روز شکرگزاری درباره رمزارز صحبت نمی‌کرد. یک عضو جامعه به اشتراک گذاشته شده است آنها “راضی” هستند حتی اگر در فضا نه صعودی باشند و نه نزولی.

مجله: Distance ویلیام مپان فروخته شد، NFT در Macy’s Parade شناور شد، چنگال‌های DAO را نام‌گذاری کرد: NFT Collector
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید