Tezos (XTZ) رقبای اصلی خود را با افزایش 558 درصدی در این معیار شگفت زده کرد.


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

لایه 1 اثبات سهام (PoS) بلاک چین Tezos (XTZ) تلاش خاصی برای احیای اکوسیستم خود انجام می دهد. این پروتکل در آخرین کمپین خود برای دستیابی به این موفقیت، یک معیار کلیدی را معرفی کرد که نشان می دهد بهبود به تدریج ادامه می یابد.

نوست بازی تزوس

در آخرین پست پروتکل در X، بیان شد که اکوسیستم بازی جهش 558 درصدی در بازیکنان فعال را ثبت کرده است. این دستاورد با توجه به تلاش های دیوانه وار انجام شده برای به دست آوردن جای پایی در برخی از زمینه های کلیدی که می تواند رشد آن را امکان پذیر کند، همراه با حقایقی که توسط پلتفرم تحلیلی Messari تأیید شده است، قابل توجه است.

مرتبط با

برخی از پروتکل‌هایی که باعث انقلاب بازی در Tezos می‌شوند عبارتند از CoinBlast که بازی Trivia Cash آن به طور مداوم هزاران کاربر فعال ماهانه را ثبت می‌کند. طبق گزارش ها، این بازی در میان 50 پروتکل بازی برتر DAppRadar قرار دارد و به طور گسترده ای شناخته شده است.

بر اساس یک جهش 558 درصدی، تعداد واقعی بازیکنان ثبت نام شده در سه ماهه اول 97000 نفر بود. این رشد زمانی اتفاق می‌افتد که نوآوران اصلی تزوس در مواردی که اجازه می‌دهند انعطاف‌پذیری نشان دهند. به عنوان مثال، توسعه دهنده بازی Tezos Dragon Ninja یک بازی سرکش مجهز به هوش مصنوعی منتشر کرده است.

ادغام بازی‌های مبتنی بر هوش مصنوعی یک نوآوری در دنیای بازی‌های Play-2-Earn (P2E) است که تزوس را برای یک بازار خاص آماده می‌کند.

عبور از موانع

یکی از مهمترین موضوعات مورد بحث برای اکوسیستم تزوس این است که چگونه با همتایان خود در اکوسیستم های اتریوم و سولانا مطابقت دارد.

مرتبط با

رشد تزوس در سال جاری توسط بسیاری از اشکالات و موانع شبکه پوشانده شده است. همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، Nomadic Labs اخیرا به اپراتورهای گره Tezos توصیه کرده است که سیستم های خود را برای رفع یک باگ مهم ارتقا دهند.

حملات سیستمی یکی از بزرگترین موانع رشد برای اکثر پروتکل ها باقی مانده است. اگرچه تزوس مقدار مناسبی از هشدارهای حمله دریافت کرده است، اخیرا هیچ حمله مهمی ثبت نشده است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید