سند قانون ذخیره تگزاس در سنا تصویب شد


قانون، صرافی‌ها را ملزم می‌کند که ذخایری را «برای انجام تمام تعهدات خود در قبال مشتریان» حفظ کنند.

قانونی که صرافی‌ها را ملزم به نگهداری ذخایر «به اندازه کافی برای انجام کلیه تعهدات خود در قبال مشتریان» می‌کند، این موضوع را یک گام به واقعیت در ایالت تگزاس نزدیک‌تر کرده است. این لایحه با رای سنا به تصویب رسید و اکنون تنها در انتظار امضای فرماندار ایالت است.

در 15 مه، لایحه ایالتی 1666 که قانون مالی تگزاس را اصلاح می کند، پس از تصویب رای گیری مجلس نمایندگان ایالتی در اوایل سال جاری، توسط سنا به رای گذاشته شد. پس از سه بار قرائت در مجلس سنا، تغییر قابل توجهی در متن لایحه نسبت به پیش نویس قبلی ایجاد نشد.

بر اساس این تغییرات، ارائه دهندگان دارایی دیجیتالی که به بیش از 500 مشتری در ایالت خدمات رسانی می کنند و حداقل 10 میلیون دلار سرمایه مشتری دارند، از وارد کردن وجوه مشتری با هر سرمایه در گردش دیگر و استفاده از وجوه مشتری برای سایر تراکنش ها محدود خواهند شد. اصل معامله درخواستی مشتری.

مرتبط با: حامیان بیت کوین در کاپیتول ایالت تگزاس تجمع کردند تا با مشوق های استخراج صورت حساب مخالفت کنند

همچنین، صرافی‌ها باید ذخایر کافی برای پوشش تمام برداشت‌های احتمالی در هر زمان معین داشته باشند. شرکتها موظفند ظرف 90 روز پس از پایان هر سال مالی، گزارشی از تعهدات جاری خود در قبال مشتریان را به اداره کل بانکداری کشور ارائه کنند.

اگر ارائه دهنده نتواند شرایط لازم را برآورده کند، اداره بانکی ایالت حق دارد مجوز خود را لغو کند.

تگزاس به حوزه قانونگذاران فعال در زمینه ارزهای دیجیتال تبدیل شده است. در کنار لایحه «اثبات ذخیره»، پروژه قانونی برای کاهش برخی از مشوق‌های استخراج کریپتو در ماه آوریل توسط سنا به رأی گذاشته شد. در همان زمان، قانونگذاران تگزاس به اصلاح منشور حقوق ایالت و افزودن ماده ای رای دادند که حق افراد را برای داشتن، نگهداری و استفاده از ارزهای دیجیتال به رسمیت می شناسد.

مجله: تنظیم رمزنگاری آیا گری جنسلر، رئیس SEC، حرف آخر را می زند؟


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید