افزایش 5.25 میلیارد دلاری تتر باعث گمانه زنی ها شد، آیا این برای بیت کوین (BTC) خوب است؟


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تتر (USDT)، استیبل کوین غالب اکوسیستم کریپتو اضافی از ابتدای ماه مارس، ارزش بازار آن به بیش از 5.25 میلیارد دلار رسیده است. این رونق در تأمین مالی استیبل کوین، نویدبخش نقدینگی کلی بازار است، زیرا پایه‌ای را فراهم می‌کند که می‌تواند به پاسخگویی به تقاضاهای بیت‌کوین (BTC) و سایر آلت‌کوین‌ها به طور کلی کمک کند.

برای مرجع دقیق، بازار ترکیبی صندوق سرمایه گذاری مبادلات بیت کوین (ETF) تنها توانسته است کمتر از 4 میلیارد دلار به جریان خالص اضافه کند، علیرغم رشد عظیم خود تا کنون در این ماه. این واقعیت که نقدینگی USDT از رشد دارایی تحت مدیریت ETF (AUM) بالاتر است، به این معنی است که به اندازه کافی استیبل کوین وجود دارد که به انباشت بیت کوین و آلتکوین در صرافی ها کمک می کند.

بر اساس چشم انداز فعلی بازار، داده های CoinMarketCap ارزش بازار Tether را به 104,056,161,009 دلار می رساند. این نشان دهنده حرکتی از حدود 98.65 میلیارد دلار در ابتدای ماه است، با روند صعودی ثابتی که توسط یک مرحله تثبیت کوتاه ثبت شده در طول ماه پنهان شده است.

در حالی که این رقم عرضه با گمانه‌زنی‌های زیادی در رابطه با پشتیبانی نادرست ذخیره همراه است، تتر همیشه تمام ادعاهای حمایت صوتی هوارد لوتنیک، مدیر عامل کانتور فیتزجرالد، نگهبان تتر را رد کرده است.

ارتباط تتر با بازار ارزهای دیجیتال

از زمان تأسیس، تتر نقش مهمی در تقویت یکپارچگی تجاری بازار کریپتو ایفا کرده است. اخیراً بسیاری از معاملات چند میلیارد دلاری شامل USDT ثبت شده است. USDT تتر تقریباً در هر پلتفرم معاملاتی کریپتو میزبانی می‌شود، زیرا یک جفت منحصربه‌فرد را با اکثر آلت‌کوین‌های اطراف تشکیل می‌دهد.

شرکت پشتیبان تتر هولدینگ استیبل کوین به آرامی از اینکه فقط یک صادرکننده USDT باشد فاصله می گیرد. تلاش می کند تا با سرمایه گذاری گسترده در صنعت، به یک شرکت استخراج بیت کوین و توسعه دهنده تبدیل شود. پیوند به بیت کوین جنجال هایی را در مورد دستکاری بازار به راه انداخته و به FUD دامن زده است که این شرکت در چند سال گذشته به شدت تلاش کرده است با آن مبارزه کند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید