Tether (USDT) محدودیت 100 میلیارد دلاری را به عنوان امید بازار برای ورودی های جدید هدف قرار می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

تتر (USDT)، بزرگترین استیبل کوین بر اساس ارزش بازار، به نظر می رسد که در مسیر رسیدن به ارزش بازار 100 میلیارد دلاری قرار دارد، زیرا بازار به جریان سرمایه های جدید در فضای ارزهای دیجیتال روی می آورد.

طبق داده‌های CoinMarketCap، ارزش بازار Tether USDT در زمان نگارش این مقاله 96 میلیارد دلار بود.

هر ردیاب داده رمزنگاری WhaleAlert's ناشر استیبل کوین تتر روز دوشنبه یک میلیارد USDT به ارزش 999,867,499 دلار ضرب کرد.

به گفته پائولو آردوینو، مدیر عامل Tether، آخرین ضرابخانه نشان دهنده یک “تجدید مجدد سهام USDT در شبکه ترون” بود. او همچنین اظهار داشت که این یک تراکنش مجاز اما منتشر نشده است، به این معنی که این مبلغ به عنوان موجودی برای درخواست‌های صدور آینده و سوآپ‌های زنجیره‌ای استفاده می‌شود.

تحقیق ماتریکسپورت او بر اهمیت مسائل اخیر تتر تاکید می کند و بیان می کند که پس از تجمیع بیت کوین، پول به ارزهای دیجیتال بازگشت. همچنین بیان شد که با وجود حجم کم، تتر می تواند ارزش بازاری 100 میلیارد دلاری را هدف قرار دهد.

به طور مشابه، پلت فرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای سانتی متر او اشاره کرد که ارزش بازار استیبل کوین از زمان بهبود درست قبل از شروع چرخه صعودی اکتبر افزایش یافته است.

از پایان سپتامبر، ارزش کل USDT، USDC، DAI، BUSD، TUSD و USDP 9.42 میلیارد دلار یا 7 درصد در چهار ماه گذشته افزایش یافته است. به گفته Santiment، این اغلب یک عنصر ضروری برای شرایط صعودی است.

علاوه بر این، کیف پول‌های نهنگ با بیش از 5 میلیون دلار دارایی شروع به نگهداری بیش از نیمی از عرضه استیبل کوین کردند.

بازار منتظر محصولات جدید است

با توجه به خروجی های قابل توجهی که در هفته گذشته تجربه شد، بازار کریپتو منتظر جریان های ورودی جدید است. بر اساس آخرین گزارش CoinShares، محصولات سرمایه گذاری دارایی های دیجیتال خروجی عظیم جهانی 500 میلیون دلاری را تجربه کرده اند.

مجموع جریان خروجی مقیاس خاکستری در هفته گذشته به 2.2 میلیارد دلار رسید، اما داده‌ها نشان می‌دهند که جریان خروجی در حال کاهش است زیرا مجموع روزانه کاهش می‌یابد در طول هفته.

در مقابل، ETFهای تازه تاسیس ایالات متحده در هفته گذشته 1.8 میلیارد دلار و از زمان آغاز به کار خود در 11 ژانویه 2024، 5.94 میلیارد دلار دریافت کردند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید