تتر «قاطعانه تکرار می‌کند» که قرار نیست در معرض بانک Signature Bank قرار نگیرد


ارائه‌دهنده استیبل‌کوین اتهاماتی را که درمورد قرار گرفتن در معرض بانک Signature که اکنون از هم پاشیده شده است را رد کرده است.

پس از یک مقاله ادعایی بلومبرگ بین ارائه‌دهنده استیبل کوین تتر و بانک Signature که اکنون منحل شده است، شایعاتی در مورد رابطه بین این دو شرکت منتشر شد.

با این حال، تتر بلافاصله برای روشن کردن ادعاهای موجود در مقاله اصلی دست به کار شد. تتر پاسخی رسمی به این وضعیت داده است و در ایمیلی به کوین تلگراف، در میان رسانه های دیگر، گفته است که می خواهد “به صراحت تاکید کند که هیچ وابستگی به Silvergate، Silicon Valley Bank و Signature Bank ندارد.”

ناشر استیبل کوین با برجسته کردن بخشی از مقاله که به هیچ گونه مشکل همکاری بین Tether و Signature Bank اشاره نمی کند و “شکست” در افشای اینکه هیچ حسابی ایجاد نشده است، ادامه داد.

کوین تلگراف برای توضیح بیشتر در مورد وضعیت با تتر تماس گرفت.

ادعاهای اولیه در مقاله حاکی از آن بود که تتر از طریق Signature با تشویق کاربران به ارسال دلار آمریکا به بانک شریک خود در Capital Union در باهاما از طریق Signature به سیستم بانکی ایالات متحده دسترسی پیدا می کند.

این اتهامات از سوی بلومبرگ علیرغم اینکه پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether در 12 مارس در توییتر توضیح داد که این شرکت هیچ وابستگی به Signature Bank ندارد، آشکار شد. در 2 و 10 مارس، او توییت کرد که این شرکت به ترتیب به بانک Silvergate و Silicon Valley (SVB) وابسته نیست.

مرتبط با: Tether CTO در Depeg USDC: “حداکثر بیت کوین از همان ابتدا درست بود” | PBW 2023

در رویداد اخیر هفته بلاک چین 2023 پاریس، آردوینو به کوین تلگراف گفت که تتر حدود 1.7 میلیارد دلار ذخایر مازاد دارد. او پس از بحران بانکی همچنان USDT (USDT) را “یکی از امن ترین دارایی های جهان” نامید.

این امر پس از آن صورت می‌گیرد که تتر در 3 مارس به «ادعاهای قدیمی» وال استریت ژورنال مبنی بر جعل اسناد برای افتتاح حساب‌های بانکی توسط شرکت بازگشت. در این گزارش ادعا شده بود که تتر فاکتورها و تراکنش‌های فروش تقلبی صادر می‌کرد و پشت اشخاص ثالث پنهان می‌شد تا فرصت‌هایی برای باز کردن حساب‌های بانکی به دست آورد که در غیر این صورت ممکن بود نداشتند.

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده جرایم مربوط به رمزنگاری را تشدید می کنند


نویسنده: Savannah Fortis

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید