تتر در سه ماهه اول 4.5 میلیارد دلار سود کسب کرد: گزارش


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Tether Holdings Ltd، ناشر استیبل کوین محبوب USDT، گزارش اطمینان خود را برای سه ماهه اول سال 2024 منتشر کرد و سود خالص 4.52 میلیارد دلاری را ثبت کرد. این یک نقطه عطف بزرگ برای این شرکت است که از سه ماهه چهارم سال 2023 شتاب بیشتری به دست آورده است.

تتر درآمد سه ماهه اول خود را اعلام کرد

تتر اعلام کرد که 1 میلیارد دلار از 4.52 میلیارد دلار سود حاصل از سود خالص عملیاتی، عمدتاً از دارایی های خزانه داری ایالات متحده است. 3.52 میلیارد دلار باقیمانده شامل سودهای بازار به بیت کوین (BTC) و موقعیت های طلا است. تتر تاکید می کند که مالکیت مستقیم و غیرمستقیم آن در اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده اکنون بیش از 90 میلیارد دلار است.

علاوه بر این، تتر برای اولین بار دارایی خالص خود را با رقم خیره کننده 11.37 میلیارد دلار تا 31 مارس 2024 افشا کرد. این رقم نشان دهنده افزایش قابل توجهی نسبت به سرمایه 7.01 میلیارد دلاری ثبت شده در 31 دسامبر 2023 است. بر اساس این گزارش، این شرکت یک میلیارد دلار به عنوان شبکه ایمن برای ارائه استیبل کوین اختصاص داده است که مجموع مبلغ را به حدود 6.3 میلیارد دلار می رساند.

تتر بیان کرد که تنها در سه ماهه اول بیش از 12.5 میلیارد دلار USDT منتشر کرده است. این شرکت مجدداً تأکید کرد که توکن‌های آن با 90 درصد پول نقد و معادل آن پشتیبانی می‌شوند. این به شرکت اجازه می دهد تا نقدینگی خود را در اکوسیستم استیبل کوین حفظ کند.

علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های استیبل کوین، تتر سرمایه‌گذاری‌های استراتژیکی نیز دارد که مجموعاً بیش از ۵ میلیارد دلار است. این بخش‌هایی مانند انرژی‌های تجدیدپذیر، هوش مصنوعی (AI)، اتصال همتا به همتا و استخراج BTC را پوشش می‌دهد.

ماجراهای رمزنگاری Tether

عملکرد فوق‌العاده تتر در سه ماهه اول سال 2024 چندان غافلگیرکننده نیست، زیرا این شرکت تلاش‌هایی را برای نشان دادن تعهد به اکوسیستم کریپتو انجام داده است.

این شرکت اخیراً پیش از رویداد نصف شدن بیت کوین در اواخر آوریل، یک میلیارد USDT در شبکه اتریوم ضرب کرده است.

در اقدام جسورانه دیگری، پائولو آردوینو، مدیر عامل Tether، راه اندازی USDT را در مسیرهای Toncoin (TON) اعلام کرد. همانطور که U.Today قبلا گزارش شده بود، USDT on TON با سرمایه اولیه 10,000,000 دلار راه اندازی خواهد شد.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید