Tether’s Ardoino می گوید اکنون یکی از بزرگترین خریداران اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده است که 72.5 میلیارد دلار در اختیار دارد.


میزان قرار گرفتن در معرض، تتر را در بین 22 دارنده اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده قرار می دهد و بالاتر از کشورهایی مانند اسپانیا، مکزیک، استرالیا و امارات متحده عربی قرار می گیرد.

بر اساس پستی که توسط پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر منتشر شد، تتر، ناشر استیبل کوین، به یکی از بزرگترین خریداران اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده در جهان تبدیل شده است.

آردوینو در یک پست در رسانه های اجتماعی تاکید کرد که تتر در حال حاضر 72.5 میلیارد دلار در معرض اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده قرار دارد. او گفت که این میزان صادرکننده استیبل کوین را در بین دارندگان اوراق خزانه آمریکا در رتبه 22 قرار می دهد و آن را بالاتر از بسیاری از کشورها مانند اسپانیا، مکزیک، استرالیا و امارات متحده عربی قرار می دهد.

آردوینو معتقد است که این توسعه اهمیت USDT (USDT) را در بازارهای مختلف در حال ظهور در سراسر جهان نشان می دهد. به گفته مدیر اجرایی Tether، USDT به جوامع “راه نجاتی برای محافظت از خود” در برابر تورم شدید در ارزهای ملی آنها ارائه می دهد.

اظهارات این مدیر در پاسخ به پست دیگری در شبکه های اجتماعی بود: برجسته شده است کاهش مالکیت چین بر اسناد خزانه داری آمریکا. بر اساس این گزارش، چین در حال خلاص شدن از شر بدهی های آمریکا و انتقال سرمایه های خود به طلا است.

همچنین در اوایل سال جاری توسط شرکت گزارش شد که تتر میلیاردها اسناد خزانه داری ایالات متحده دارد. در 31 ژوئیه، این شرکت یک تاییدیه ذخیره برای USDT صادر کرد. بر اساس این گزارش، تتر تا 3.3 میلیارد دلار ذخایر مازاد برای استیبل کوین خود دارد.

مرتبط با: آزمایشگاه کرونوس فاز استخدام برای برنامه شتاب دهنده 100 میلیون دلاری را آغاز می کند

در همین حال، ناشر استیبل کوین دائما در تلاش است تا دامنه خود را گسترش دهد. در 29 آگوست، ناشر USDT با یک بانک خصوصی در باهاما به نام Britannia Bank & Trust شریک شد تا نقل و انتقالات دلاری را در پلتفرم خود پردازش کند. این شرکت به لیست شرکای بانکی تتر می‌پیوندد که شامل بانک دلتک و بانک یونیون سرمایه است.

مجله: مالک GTA Web3 به بررسی کازینو بیت کوین و Sunflower Land: Web3 Gamer می پیوندد
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید