تتر برای مبارزه با بازارهای محتوای کودک آزاری اقدام می کند

تتر برای مبارزه با بازارهای محتوای کودک آزاری اقدام می کند


تتر قرار است با شبکه ضد کودک آزاری INHOPE همکاری کند تا به صنعت کمک کند تا بازارهای مواد کودک آزاری را حل کند.

هدف تتر با همکاری با INHOPE افزایش دید و کاهش کنترل پرداخت‌های رمزنگاری مورد استفاده در بازارهای محتوای سوء استفاده از کودکان است.

اپراتور استیبل کوین با INHOPE، یک شبکه جهانی که با مواد آزار جنسی آنلاین از کودکان (CSAM) مقابله می‌کند تا اطلاعات را به اشتراک بگذارد، با سهامداران همکاری کند و اقداماتی را علیه بازیگران بد در اکوسیستم ارزهای دیجیتال اعمال کند، همکاری خواهد کرد.

بر اساس اعلامیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شده است، هدف این همکاری ایجاد یک روش استاندارد برای صنعت ارزهای دیجیتال برای شناسایی و گزارش این بازارهای زیرزمینی است.

مدیر ارشد فناوری تتر، پائولو آردوینو، گفت که این شرکت با مجریان قانون، آژانس‌های اطلاعات مالی، قانون‌گذاران و نهادهای تنظیم استاندارد در سراسر جهان برای ایجاد «کنترل‌های معقول کاهش ریسک» همکاری می‌کند.

ما به‌ویژه علاقه‌مند به بهبود توانایی کسب‌وکارهای ارزهای دیجیتال برای شناسایی نقل و انتقالات مربوط به بازارهای آنلاین CSAM و گزارش آن‌ها به مقامات هستیم.»

INHOPE از سال 1999 با شبکه ای از خطوط ارتباطی که تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا، روسیه، آفریقای جنوبی، آمریکای شمالی و جنوبی، آسیا، استرالیا و نیوزلند را پوشش می دهد، فعالیت می کند.

این همکاری با فشاری برای مهار استفاده غیرقانونی از ارزهای دیجیتال برای تأمین مالی مبادله مواد آزار کودکان آنلاین انجام می شود.

مطالب مرتبط: سوء استفاده و سوء استفاده از متاورس در سال 2023 افزایش خواهد یافت: کسپرسکی

بیانیه ای از سامانتا وولف، رئیس مشارکت های جهانی INHOPE، این واقعیت را برجسته کرد که این بازارها از هر فناوری پرداخت موجود استفاده می کنند و خواستار همکاری بیشتر بین سازمان های بخش خصوصی و دولتی است:

شرکت‌های مبادلات ارزهای دیجیتال، خطوط تلفن و مجری قانون باید با به اشتراک گذاشتن اطلاعات حیاتی و هوشمندی عملی با افزایش کارایی، به دنبال راه‌حل‌های بیشتری برای مبارزه با CSAM باشند.

معاملات ارزهای دیجیتال در گذشته به دلیل تسهیل تجارت مواد کودک آزاری علامت گذاری شده است. در سال 2020، گزارشی از Chainalysis تقریباً 930000 دلار پرداخت بیت کوین (BTC) به آدرس های مرتبط با ارائه دهندگان CSAM در سال 2019 را ردیابی کرد.

یونیسف خواستار نظارت بیشتر نظارتی بر بازارهای ارزهای دیجیتال در اوایل سال 2022 برای کمک به مبارزه با استفاده از ارزهای دیجیتال برای تسهیل تجارت مواد کودک آزاری شده است.


نویسنده: Gareth Jenkinson

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉