Tether و KryptonMarket از معاملات USDT در بازار مرکزی آرژانتین پشتیبانی خواهند کرد


بازار مرکزی ماهانه بیش از 12 میلیون نفر را در آرژانتین تامین می کند. این حرکت به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا قبوض را با USDT بپذیرند و پرداخت کنند.

آرژانتینی ها هم اکنون می توانند محصولات لبنی را با استیبل کوین USDT از بازار مرکزی بوئنوس آیرس، یکی از بزرگترین صادرکنندگان میوه و سبزیجات در آمریکای لاتین، خریداری کنند. این حرکت به لطف مشارکت بین صادرکننده استیبل کوین تتر و پلتفرم on/off-ramp KryptonMarket انجام شد.

این همکاری به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا صورتحساب‌ها را به USDT بپذیرند و پرداخت کنند و همچنین درصدی از حقوق کارمندان را در استیبل کوین بپردازند. به گفته شهر بوئنوس آیرس، بازار مرکزی ماهیانه بیش از 12 میلیون نفر را تامین می کند و بیش از 500 شرکت عمده فروشی را در خود جای داده است. همچنین بیش از 2000 نفر در آن مشغول به کار هستند.

در بیانیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، تتر گفت که علاوه بر کاهش هزینه های کارگزاری، این شراکت به کاربران گزینه پرداخت مبتنی بر دلار آمریکا را ارائه می دهد و آن را کمتر در معرض نوسانات بازار قرار می دهد.

پذیرش رمزارز در آرژانتین به دلیل تورم شدید و کاهش ارزش پزو فیات در حال رونق است. در این کشور آمریکای لاتین، نرخ تورم در ماه آوریل به 108.8 درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافت و پس از افزایش 104.3 درصدی در ماه مارس، در بالاترین سطح خود از سال 1991 باقی ماند. در 15 ماه مه، بانک مرکزی آرژانتین نرخ بهره معیار را به 97 درصد افزایش داد، اما به نظر نمی‌رسد سیاست‌های پولی سخت‌گیرانه آنقدر جسورانه باشد که بتواند افزایش قیمت را مهار کند.

نرخ تورم 1 ساله آرژانتین منبع: Commercial Economics، Instituto Nacional de Estadística Y Censos

با توجه به کاهش ارزش پول ملی کشورشان، مردم آرژانتین به راه حل هایی برای حفظ آزادی مالی خود نیاز دارند. “اگر بتوانیم با جدیدترین فناوری های ارائه شده توسط بلاک چین به رفاه کل کشور کمک کنیم، یک قدم به پایان دادن به مبارزه با تبعیض مالی نزدیکتر خواهیم شد.” مدیر ارشد فناوری تتر.

دانیل فاگ از IOV Labs، سازمان اصلی پشت پلتفرم قراردادهای هوشمند Rootstock، در مصاحبه اخیر با Cointelegraph گفت که بازارهای نوظهور در پذیرش کریپتو پیشرو هستند زیرا مردم به ارزهای دیجیتال به عنوان پناهگاهی امن در برابر شوک‌های کلان اقتصادی نگاه می‌کنند. اگر می خواهید به آینده ارزهای دیجیتال نگاه کنید، برای من، امروز در ترکیه، کلمبیا، نیجریه و آرژانتین وجود دارد. او گفت: «امروز در ایالات متحده یا انگلیس نیست.

مجله: بیت کوین در سنگال: چرا این کشور آفریقایی از BTC استفاده می کند؟


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید