تتر 150 میلیون دلار به Bitdeer سازنده سخت افزار بیت کوین تزریق می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Bitdeer، سازنده سخت‌افزار بیت‌دین، اعلام کرد که ۱۵۰ میلیون دلار به صورت خصوصی از تتر ارائه‌دهنده استیبل کوین USDT دریافت کرده است. Bitdeer قصد دارد از این بودجه برای گسترش مرکز داده خود، توسعه سخت افزار استخراج مبتنی بر ASIC، تقویت سرمایه در گردش برای عملیات در حال انجام و سایر اهداف عمومی شرکت استفاده کند.

Bitdeer یک قرارداد اشتراک با Tether امضا کرد

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، Bitdeer یک قرارداد سرمایه گذاری را امضا کرد که شامل انتشار 18,587,360 سهام مشترک کلاس A برای Tether است. علاوه بر این، تتر دستور خرید تا پنج میلیون سهم دیگر را دریافت کرد. توجه داشته باشید که قیمت هر سهم 10 دلار است.

مرتبط با

این معامله در روز پنجشنبه تکمیل شد و 100 میلیون دلار درآمد فوری از عرضه سهام ایجاد کرد. پس از اجرای کل سفارش، کل سرمایه گذاری می تواند به 150 میلیون دلار برسد.

ضمانت‌نامه‌ها با پادمان‌های سنتی ضد رقیق‌سازی، از جمله تعدیل سود سهام، اسپین‌آف‌ها و معاملات مشابه همراه هستند. علاوه بر این، میانگین وزنی محافظت ضد رقیق شدن را برای انتشار سهام زیر قیمت اولیه ضمانت تضمین می کند. تتر این حق را برای خود محفوظ می دارد که ظرف یک سال پس از تاریخ بسته شدن، از ضمانت نامه استفاده کند.

Cantor Fitzgerald & Co. به عنوان عامل قرار دادن در این معامله خاص عمل کرد. با این حال، اوراق بهادار را نمی توان بدون ثبت یا معافیت در ایالات متحده عرضه یا فروخت. Bitdeer گفت که متعهد است که اظهارنامه های ثبت نام مورد نیاز را در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای تسهیل فروش مجدد سهام در ارتباط با قرار دادن خصوصی اخیر ارسال کند.

مفاهیم برای Tether

با این سرمایه گذاری، تتر خود را به عنوان یک بازیگر پیشرو در اکوسیستم استیبل کوین تثبیت می کند. همچنین تعهد خود را به نوآوری و گسترش در بلاک چین و بخش های محاسباتی با عملکرد بالا برجسته می کند.

مرتبط با

با توجه به شایعات اخیر مبنی بر اینکه استیبل کوین USDT از فهرست صرافی کراکن حذف شده است، این سرمایه گذاری در زمان مناسب برای تتر انجام می شود. اگرچه شایعات از آن زمان توسط کراکن تکذیب شد، اما بودجه جدید Tether را برای توسعه بیشتر باز می گذارد.

بر اساس داده های Coingecko، USDT در حال حاضر با قیمت 0.9977 دلار، با ارزش بازار 111 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 38.8 میلیارد دلار معامله می شود.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید