Tether CTO در مورد مکان های استخراج بیت کوین سکوت می کند


مدیر ارشد فناوری تتر، پائولو آردوینو، اشاره کرد که این عملیات در آمریکای لاتین است، اما در ارائه جزئیات بیشتر فراتر از آن تردید داشت.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، اخیراً متوجه شده است که به شایعات مربوط به تصاویر ویرایش شده کانتینرهای بزرگ که به صورت آنلاین ارسال کرده است، پرداخته است. این گمانه‌زنی‌ها باعث شد تتر سؤالات مربوط به محل استخراج بیت‌کوین (BTC) را رد کند.

در پستی در X (توئیتر سابق) منتشر شده در 26 آگوست، آردوینو کنجکاوی ناشی از عکسی را که در 24 آگوست به اشتراک گذاشت، روشن کرد. این تصویر ظرفی با لوگوی Tether Energy را در فتوشاپ نشان می‌داد و خیلی‌ها فکر می‌کردند که در مورد چیست.

او توضیح داد که این عکس اتاق کنترل یک سایت استخراج بیت کوین را نشان می دهد که تتر در حال تکمیل است و به زودی عملیاتی خواهد شد.

با این حال، آردوینو قاطعانه اعلام کرده است که با پاسخ به تعداد زیادی از کاربرانی که اطلاعاتی در مورد موضوع دریافت کرده اند، مکان را فاش نمی کند.

این سایت اعلام کرد که این سایت در آمریکای لاتین است، اما به دلایل امنیتی جزئیات دیگری اضافه نکرد.

او توضیح داد: “کجا؟ در LATAM. ما تمایل داریم مکان های دقیقی را به اشتراک نگذاریم تا از آزار و اذیت کارکنان جلوگیری کنیم، که با توجه به تعداد افراد متخلف وسواس به Tether، نگرانی معتبری است.”

تقریباً می توانید فریادهایی را بشنوید: “نه، اگر آدرس، کد پستی، نام خانوادگی گاوی که در نزدیکی علف می خورد را به ما نگویید، پس این واقعی نیست!!!!!

او خطاب به شکاکانی که نمی‌دانستند چرا لوگوی تتر فتوشاپ شده روی ظروف ظاهر می‌شود، توضیح داد که این یک تصمیم عمدی رسانه‌ای بود.

او یک بار دیگر به دلایل امنیتی بازگشت، گفت: “ما فکر می کردیم این عکس در روزنامه ها به اشتراک گذاشته می شود و تیم می خواست آن را مارک کند.”

همچنین، قرار دادن لوگوهای بزرگ Tether برای حریم خصوصی فیزیکی سایت مفید نیست.

انتظار می رود عملیات در سپتامبر آغاز شود.

او گفت: «سایت به خوبی پیشرفت می‌کند، همه اعضای تیم بسیار هیجان‌زده هستند و شبانه‌روز کار می‌کنند تا آن را در چند هفته آینده راه‌اندازی کنند.»

مرتبط با: بر اساس گزارش CoinGecko، استخراج 1 BTC در لبنان 783 برابر ارزان تر از ایتالیا است.

آردوینو در مصاحبه ای با Cointelegraph در 17 آگوست فاش کرد که تتر در حال کار بر روی یک نرم افزار استخراج به نام Tether است. موریااین تجزیه و تحلیل داده های جامع تری را در مورد تولید انرژی در سایت استخراج بیت کوین ارائه می دهد.

آردوینو بر نیاز به تجزیه و تحلیل بهتر و بررسی عملکرد در استخراج بیت کوین تاکید کرد. او معتقد است که این به ارزیابی عملکرد سایت و محیط اطراف کمک می کند:

اگر انرژی مورد استفاده توسط سایت معدن باد یا خورشید باشد، برخی از ماینرها دارای پارامترهای بهینه سازی هستند که می تواند برای اورکلاک و افزایش تولید استفاده شود، مانند سرعت پیش بینی شده باد برای یک روز یا زمان خاص از روز.

مجله: آسیا اکسپرس: استخراج کننده بیت کوین به حبس ابد محکوم شد، چین به شرکت های ارز دیجیتال پاداش می دهد
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید