تتر بانک خصوصی بریتانیایی مستقر در باهاما را به عنوان شریک اضافه می کند: گزارش


شراکت جدید تتر با بانک بریتانیایی، آن را به سومین بانک مستقر در باهاما تبدیل می کند که با ناشر استیبل کوین به نیروها می پیوندد.

تتر، ناشر استیبل کوین پشت USDT، بنا به گزارش ها، بانک Britannia Bank & Trust، یک بانک خصوصی مستقر در باهاما را برای پردازش نقل و انتقالات دلاری در پلتفرم خود خریداری کرده است.

بر اساس گزارش 29 اوت بلومبرگ به نقل از افراد مطلع، به نظر می رسد تتر به مشتریان خود دستور داده است که در چند ماه گذشته به حساب بانکی بریتانیا پول ارسال کنند.

با این حال، مشخص نیست که رابطه بانکی تتر با بانک بریتانیا از چه زمانی آغاز شد، اما سایر شرکای بانکی گزارش شده شامل بانک دلتک و بانک کاپیتال یونیون هستند.

در ماه‌های اخیر، شرکت‌های رمزنگاری مستقر در ایالات متحده به طور فزاینده‌ای مجبور شده‌اند برای یافتن شرکای بانکی به خارج از کشور نگاه کنند، در میان نظارت‌های نظارتی ایالات متحده پس از سقوط تکان دهنده FTX در نوامبر.

بی میلی تتر به افشای عمومی ترازنامه کامل و روابط بانکی خود، FUD صنعت (مخفف ترس، عدم اطمینان و سوء ظن) را در گذشته در مورد اینکه چگونه ناشر استیبل کوین 86 میلیارد دلار دارایی پنهان کرده است، دامن زده است.

مرتبط با: فدرال رزرو آمریکا نظارت بر معاملات بانک ها با شرکت های رمزنگاری را افزایش می دهد

به گفته CoinGecko، USDT تتر در حال حاضر با ارزش بازار 82.9 میلیارد دلار، که 66.5 درصد از کل بازار را تشکیل می دهد، بر بازار استیبل کوین تسلط دارد.

ارزش بازار USDT در چهار ماهه اول سال 2023 بیش از 20 درصد افزایش یافت و به 80 میلیارد دلار در بحبوحه بحران بانکی شامل بانک سیلورگیت، بانک سیگنچر و بانک سیلیکون ولی رسید، اما از آن زمان تاکنون 80 تا 82 میلیارد دلار ثابت شده است.

تغییر در ارزش بازار USDT در 12 ماه گذشته. منبع: CoinGecko

مجله: سکه‌های ناپایدار: تثبیت، خطرات بانکی و سایر ریسک‌ها در افق هستند


نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید