تسلا ارتش ربات های آموزش دیده با هوش مصنوعی را به روز می کند، ربات های جدیدی برای راه رفتن دریافت می کند


یک ربات تسلا توانایی خود را در انتقال اجسام از یک ظرف به ظرف دیگر نشان داد و پتانسیل خود را برای انجام وظایف شبیه به انسان نشان داد.

تسلا تصویر جدیدی منتشر کرده است که ربات‌های تسلا را نشان می‌دهد که اکنون می‌توانند به طور پیوسته راه بروند، اشیاء را بردارید و اشیا را تشخیص دهند. این ویدئو توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا در رویداد گردهمایی سهامداران این شرکت ارائه شد.

این ویدئو برخی ارتقاء قابل توجه انجام شده در پروژه تسلا بات را نشان می دهد. این شامل کنترل گشتاور موتور پیشرفته، آموزش هوش مصنوعی (AI) بر اساس حرکات ردیابی شده توسط انسان و قابلیت های دستکاری اشیا است. مهمتر از آن، روبات های انسان نما اکنون می توانند بدون کمک پرسنل تسلا در یک خط مستقیم راه بروند.

در یک نمایش، یک ربات تسلا اشیاء را از یک ظرف برداشت و سپس آنها را در ظرف دیگری قرار داد، که یک مورد استفاده بالقوه را برای روبات‌هایی که وظایف شبیه به انسان را انجام می‌دهند، نشان داد. این اقدام نمونه ای از نحوه آموزش هوش مصنوعی ربات با استفاده از نمایش های انسانی بود.

ربات های انسان نما برای اولین بار در روز هوش مصنوعی تسلا 2022 در ماه اکتبر ظاهر شدند. در آن زمان، ربات به سختی حرکت می کرد زیرا داخل آن قابل مشاهده بود. نسخه کاملتر دیگری نیز نمایش داده شد، اما برای سرپا ماندن به کمک کارکنان نیاز داشت.

اولین نسخه از ربات هوش مصنوعی در روز هوش مصنوعی تسلا در سال 2022 به نمایش گذاشته شد. منبع: تسلا

کاربران مختلف اینترنت به این تصویر جدید واکنش نشان دادند. برای تبریک نقطه عطف جدید توسط تسلا و همکاران تهدید کننده اگر ربات را در خیابان ببینند کتک بزنند.

مرتبط با: “آیا این قانونی است؟” – ایلان ماسک پس از سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری، محور انتفاعی OpenAI را سرزنش کرد

نمایش ربات جدید چند روز پس از آن صورت می گیرد که ماسک در توییتر اعلام کرد که سمت مدیرعاملی را ترک می کند. در 11 می، ماسک گفت که رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد فناوری توییتر خواهد شد و گفت که بر روی محصول، نرم افزار و عملیات سیستم تمرکز خواهد کرد.

لیندا یاکارینو به عنوان مدیرعامل بعدی توییتر جایگزین ماسک خواهد شد. در 12 می، میلیاردر اعلام کرد که مشتاقانه منتظر همکاری با Yaccarino برای تبدیل این پلتفرم به “برنامه X، همه چیز” است.

مجله: آیا می خواهید 500٪ تخفیف برای نکات سهام ChatGPT کسب کنید؟ بارد به چپ متمایل شده است، 100 میلیون دلار memecoin هوش مصنوعی
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید