پس از دستگیری دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Terraform در مشاهده کره جنوبی


مقامات قبلاً ادعا کرده بودند که شین حدود 105 میلیون دلار از فروش غیرقانونی توکن LUNA قبل از فروپاشی Terra کسب کرده است.

پس از دستگیری دو کوون، مؤسس آزمایشگاه Terraform در مونته نگرو در حالی که تلاش می کرد با استفاده از اسناد جعلی به خارج از ساحل پرواز کند، مقامات کره جنوبی تلاش ها را برای یافتن و دستگیری یکی دیگر از بنیانگذاران شرکت، شین هیون سونگ، افزایش دادند. دانیل شین.

از نوامبر 2022، مقامات کره جنوبی مشکوک هستند که تعداد زیادی از همکاران Terra به Do Kwon کمک کردند تا فرصت های سرمایه گذاری ناپایدار و نامطمئن را با توکن های Terra (LUNA) و TerraUSD (UST) ارتقا دهد.

با این حال، طبق گزارش بلومبرگ، پس از دستگیری کوون در 23 مارس 2023، دادستان های کره جنوبی تلاش جدیدی برای دستگیری شین انجام می دهند. می گوید دادستان ها تلاش جدیدی برای دستگیری شین انجام داده اند. با این حال، هیچ اظهارنظر رسمی در این زمینه به مردم ارائه نشده است.

مقامات قبلاً ادعا کرده بودند که شین حدود 105 میلیون دلار از فروش غیرقانونی توکن LUNA قبل از فروپاشی Terra کسب کرده است. از سوی دیگر، شین ادعا می کند که پس از ژانویه 2020 هیچ ارتباطی با Terra ندارد، همانطور که پروفایل لینکدین او نشان می دهد.

مروری بر تجربه حرفه ای از دانیل شین، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform. منبع: لینکدین

سپس به همراه شین، سه سرمایه گذار و چهار مهندس به دنبال حکم بازداشت بودند. اتهامات وارده به یکی از بنیانگذاران شامل کلاهبرداری، تخلف از وظیفه، نقض قانون بازار سرمایه و جمع آوری غیرقانونی سرمایه است.

مرتبط با: دو کوون ساعاتی پس از دستگیری توسط دادستان های ایالات متحده با اتهامات کلاهبرداری روبرو می شود

پس از دستگیری با استفاده از اسناد مسافرتی جعلی، کوون در یک بازداشت استاندارد 72 ساعته توسط مقامات مونته‌نگرو نگهداری شد. اما به درخواست مقامات، دادگاه مونته نگرو با تمدید 30 روز بازداشت کوون موافقت کرد.

یکی از نمایندگان حقوقی Kwon با ادعای عدم استفاده عمدی از اسناد جعلی قصد دارد نسبت به تصمیم دادگاه تجدید نظر کند و درخواست کوتاه‌تر مدت بازداشت کند. دادگاه حکم داد که کوون یک تبعه خارجی ناشناس است.

مجله: “Terra به طرز باورنکردنی به ما ضربه زد”: Sunny Aggarwal از Osmosis Labs
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *