نام تجاری Terra در راه اندازی MLB توجه بینندگان را به خود جلب می کند


یکی از شرکت کنندگان تصویری از بنر Terra را در پارک ملی واشنگتن با شعار “اقتصاد غیرمتمرکز به پول غیرمتمرکز نیاز دارد” به اشتراک گذاشت.

در حالی که طرفداران بیسبال برای روز افتتاحیه لیگ اصلی بیسبال (MLB) به پارک ملی واشنگتن هجوم آوردند، حضور آشکار اکوسیستم کریپتو Terra (LUNA) که در می 2022 سقوط کرد، مورد توجه شرکت کنندگان قرار نگرفت.

در 30 مارس، یکی از کاربران توییتر که در افتتاحیه خانه واشنگتن نشنالز در برابر آتلانتا براوز شرکت کرده بود، تصویری از پوستر تبلیغاتی Terra با شعار “اقتصاد غیرمتمرکز به پول غیرمتمرکز نیاز دارد” به اشتراک گذاشت.

“به نظر یک شرکت قوی است. بررسی خواهد شد” کاربر در مورد قرارگیری برجسته Terra در ورزشگاه اظهار نظر کرد.

یکی دیگر از کاربران توییتر توییت کرد او افزود که ترا کلاب “هنوز باشگاه ترا در پشت صفحه اصلی پارک ملی است” و ترا “همچنین یک تابلوی بزرگ در مرکز سمت چپ دارد.”

مشارکت بین Terra و The Washington Nationals در فوریه 2022، درست چند ماه قبل از سقوط توکن بومی آن LUNA و stablecoin UST، اجرایی شد.

جامعه Terra 38.2 میلیون دلار در UST در طول پنج سال برای تضمین این معامله متعهد شد.

بر اساس گزارش 29 مارس Protos توسط یک وکیل مدافع جنایی ناشناس که در حال حاضر در مونته نگرو بازداشت شده است، این معامله از طریق پلت فرم مدیریت جامعه توسط بنیانگذار Terra، دو کوون، که در حال حاضر در مونته نگرو در بازداشت است، پیشنهاد شده است.

خاطرنشان شد که شرایط زندان‌ها و زندان‌های مونته‌نگرو نسبت به آنچه در گزارش حقوق بشر 2020 توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده گزارش شده است، «تغییر نکرده است».

مرتبط با: ‘Wild’ – SEC به دنبال واکنش شدید Terra از سوی وکلای ارزهای دیجیتال است

کوین تلگراف برای اظهار نظر با واشنگتن نشنالز تماس گرفت، اما تا زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید