گزارش: حبس دو کوون یکی از بنیانگذاران Terra در مونته نگرو سخت خواهد بود


به گفته یک وکیل مدافع جنایی، دو کوون، که در حال حاضر در مونته نگرو در بازداشت به سر می برد، می تواند «حداقل یک سال» را پشت میله های زندان سپری کند، زیرا این کشور درخواست های استرداد را بررسی می کند.

دو کوون، که در حال حاضر در مونته نگرو بازداشت است و احتمالاً در انتظار استرداد به ایالات متحده یا کره جنوبی است، طبق گزارشات، با شرایط سختی در سیستم کیفری این کشور مواجه خواهد شد.

بر اساس گزارش ۲۹ مارس Protos، یک وکیل مدافع جنایی ناشناس گفت که شرایط در زندان‌ها و زندان‌های مونته‌نگرو نسبت به آنچه در گزارش حقوق بشر وزارت خارجه آمریکا در سال ۲۰۲۰ توضیح داده شده است، «تغییر نکرده است». این گزارش به پرونده ای اشاره می کند که در آن مقامات زندان به دلیل شکنجه و «آسیب شدید بدنی» 11 زندانی در سال 2015 و همچنین سایر شرایط «بد» در برخی از زندان های مونته نگرو به دلیل ازدحام بیش از حد و عدم مراقبت پزشکی محکوم شدند.

وزارت امور خارجه با استناد به گزارش‌های کمیته پیشگیری از شکنجه شورای اروپا اعلام کرد که بسیاری از زندانیان حدود 23 ساعت در روز در سلول‌های شلوغ نگهداری می‌شوند و برخی گزارش‌ها از خشونت در میان زندانیان وجود دارد. در شرایطی که مونته نگرو درخواست‌های استرداد را بررسی می‌کند، بسته به نتیجه پرونده جنایی او به دلیل اسناد مسافرتی جعلی، کوون ممکن است با “حداقل یک سال” روبرو شود.

وکیل گفت: اتاق ها 8 متر مربع و بسیار شلوغ است. “حدود 10 تا 11 نفر در یک اتاق هستند – اغلب حتی یک تخت.”

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *