تلگرام به طور ناگهانی 30 میلیون تن در حماسه انتقال دریافت کرد: جزئیات


امروز، 26 ژوئن، 30 میلیون تونکوین (TON) از آدرس بنیاد شبکه باز به آدرس پیام رسان محبوب تلگرام منتقل شد. بنابراین، همانطور که داده‌های TON Explorer نشان می‌دهد، مقدار زیادی ارز دیجیتال معادل 224.64 میلیون دلار در یک ترانشه به آدرس “UQCMOX” منتقل شد.

مرتبط با

با نگاهی به داده های زنجیره ای، می توان دریافت که موجودی این آدرس 213.48 میلیون تن معادل 1.59 میلیارد دلار است. این یک کیف پول نسبتاً فعال است، نه تنها پول دریافت می کند، بلکه آن را نیز برداشت می کند. این ابزار متعلق به تلگرام است، یک ابزار پیام رسانی محبوب با بیش از یک میلیارد بیننده، که بلاک چین TON تقریباً مستقیماً با آن مرتبط است.

""
منبع: TONE Explorer

با این حال، عبارت قدیمی‌تر آدرس ممکن است نشان دهد که این آدرس متعلق به Fragment، پلتفرم بلاک چین تیم تلگرام است که می‌توانید شناسه‌های پروفایل و کانال، شماره‌های ناشناس و اشتراک‌های Premium تلگرام را خریداری و بفروشید.

بنیاد TON یک انجمن غیر انتفاعی است که هدف آن پشتیبانی و توسعه بیشتر بلاک چین به همین نام است.

پس این چی بود؟

این انتقال را می توان به عنوان انتقال وجوه از یک سازمان غیرانتفاعی که از بلاک چین پشتیبانی می کند به آدرس پیام رسانی که زنجیره بلوکی تمام فعالیت های خود را به آن توزیع می کند، در نظر گرفت.

مرتبط با

این که آیا این می تواند کمک مالی به تلگرام در نظر گرفته شود یک سوال باز است. نه تیم پیام رسان و نه بنیاد TON هنوز در مورد این انتقال عظیم به ارزش یک چهارم میلیارد دلار اظهار نظر نکرده اند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید