بورس اوراق بهادار تل آویو اثبات مفهومی را برای نمادسازی فیات و اوراق قرضه تکمیل می کند


در اثبات مفهوم خود، TASE اولین توکن امنیتی ERC-1155 را که نشان دهنده یک اوراق قرضه دولتی دیجیتال جعلی است، ضرب کرد.

مرحله جدیدی در ادغام فناوری بلاک چین و دارایی های سنتی در بورس اوراق بهادار تل آویو با انتشار اولین اوراق قرضه دولتی دیجیتال جعلی به عنوان رمز امنیتی ERC-1155 تکمیل شد.

ضرابخانه اوراق قرضه بخشی از مرحله اثبات مفهوم (PoC) پروژه Eden است، مشارکتی بین وزارت دارایی اسرائیل و بورس اوراق بهادار برای بررسی زیرساخت های بلاک چین در انتشار و مبادله اوراق بهادار دولتی.

همچنین در اثبات مفهوم، توکن‌سازی شکل اسرائیل (ارز فیات این کشور) است که به عنوان یک رمز پرداخت دیجیتال برای تراکنش‌ها عمل خواهد کرد. به عنوان بخشی از فرآیند تسویه، از یک قرارداد هوشمند برای مدیریت اوراق قرضه استفاده می‌شود که به عنوان یک واسطه عمل می‌کند تا اطمینان حاصل شود که معاملات تأیید شده و فاقد تناقض هستند.

طبق یک پست وبلاگی در تاریخ 6 ژوئن، رویداد زنده این استارتاپ با شرکت های متعدد داخلی و بین المللی از جمله Barclays، BNP Paribas، Deutsche Bank، First International Bank، Goldman Sachs، JPMorgan، Merrill Lynch، Bank HaPoalim، Bank Discount، بانک لیومی میزبان این بانک بود. و بانک میزره.

ما بر این باوریم که ملت استارتاپ می تواند نقش رهبری را در تحول دیجیتال بازارهای سرمایه ایفا کند. […] ما معتقدیم که اطلاعات بازار سرمایه در چند سال آینده کاملاً متفاوت خواهد بود و وظیفه ما رهبری انقلاب است.»

PoC بر روی یک بلاک چین سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) ساخته شده است که امکان ادغام آینده با سایر راه حل های بلاک چین را فراهم می کند. یکی از سخنگویان Fireblocks به Cointelegraph گفت که شرکت‌های رمزنگاری Blockfold و Fireblocks در پشت زیرساخت دفتر کل توزیع شده قرار دارند و امکان تعامل بین کیف پول‌ها و استانداردهای توکن را برای صدور و تجارت اسناد خزانه فراهم می‌کنند.

با استفاده از ERC-1155 اتریوم – رابط استاندارد برای اوراق قرضه تقلبی ضرب شده – یک قرارداد مستقر می‌تواند هر ترکیبی از توکن‌های همتراز و غیر نهایی را نشان دهد و کنترل کند.

سیستم های تسویه مبتنی بر بلاک چین نیز در بانک انگلستان و بانک تسویه بین المللی در دست توسعه هستند. اخیراً مؤسسات یک برنامه آزمایشی مشترک را با خرید موفق خانه در ولز و انگلیس با استفاده از فناوری دفتر کل توزیع شده تکمیل کرده اند. هدف از این پروژه ارائه یک سیستم تسویه برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی است.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو

در مورد اسرائیل، بانک مرکزی در حال تجزیه و تحلیل پذیرش استیبل کوین است و در حال بررسی صدور یک CBDC برای جلوگیری از تسلط شرکت‌های خصوصی بر سیستم پرداخت دیجیتال این کشور در سال‌های آینده است.


نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید