گزارش: تیلور سوئیفت قبل از ورشکستگی یک قرارداد اسپانسری 100 میلیون دلاری FTX داشت


افراد مشهور ورزشی و سرگرمی مانند لری دیوید کمدین، نائومی اوزاکا ستاره تنیس، تام بردی کوارتربک NFL و استفن کری کوارتربک NBA FTX را تبلیغ کرده‌اند.

ستاره پاپ تیلور سوئیفت ممکن است یکی از چهره های صرافی شکست خورده FTX باشد که در حال مذاکره برای یک معامله 100 میلیون دلاری است که زود به پایان نرسید.

طبق گزارشی در 7 دسامبر از فایننشال تایمز، FTX ماه ها قبل از بحران نقدینگی و ورشکستگی سوئیفت در مراحل نهایی مذاکرات برای یک قرارداد حمایت مالی با سوئیفت بود. صحبت‌ها در مورد پرداخت 100 میلیون دلار به سوئیفت برای تبدیل شدن به یکی از چهره‌های معروف این صرافی، در طرف FTX به دلیل نگرانی‌ها مبنی بر اینکه این معامله بازده چندانی ندارد، ناموفق بود.

یک فرد ناشناس که با این مذاکرات آشناست، گفت: «هیچ کس واقعاً این معامله را دوست نداشت. “از ابتدا بسیار گران بود.”

در میان نگرانی‌های دیگر کارکنان FTX، سوئیفت، یکی از شناخته‌شده‌ترین نام‌ها در دنیای سرگرمی، ظاهراً نتوانست به جمعیت هدف صرافی برای سرمایه‌گذاران خرده‌فروش ارز دیجیتال دست یابد. گزارش شده است که این خواننده قبل از شکست مذاکرات فرصتی برای بررسی جدی این معامله نداشت.

قبل از ورشکستگی آن در ماه نوامبر، افراد مشهور ورزشی و سرگرمی مانند ستاره تنیس، نائومی اوزاکا، کوارتربک NFL تام بردی و کوارتربک NBA استفان کوری FTX را از طریق تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رسانه های اجتماعی و موارد دیگر تبلیغ کردند. کمدین لری دیوید همچنین در یک آگهی تبلیغاتی که در جریان Super Bowl LVI در ماه فوریه پخش شد، بازی کرد و بینندگان را تشویق کرد که “چیز بزرگ بعدی را از دست ندهند.”

طبق گزارش بلومبرگ در ماه نوامبر، هیئت اوراق بهادار ایالت تگزاس در حال بررسی برادی، دیوید، کری و دیگران در مورد اعداد دریافتی از FTX برای تایید آنها بود. افراد مشهور همچنین هدف حداقل یک شکایت دسته جمعی بوده اند که توسط سرمایه گذاران پس از فروپاشی FTX تنظیم شده است.

مربوط: افراد مشهور با نفوذی که سال گذشته به باشگاه کریپتو پیوستند

اگرچه این خواننده قدرت داشتن داده‌های شخصی – یا در این مورد موسیقی را می‌دانست – ظاهراً سوئیفت در طول دورانی که به عنوان یک چهره عمومی حضور داشت، از فضای کریپتو دور ماند. این ستاره پاپ بسیاری از آلبوم‌های خود را در سال 2021 پس از درگیری با یکی از لیبل‌های سابقش دوباره ضبط و منتشر کرد.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید