خدمات مالیاتی برای اعلام ارز رمزنگاری شده تلاش می کنند: قانون رمزگشایی شد، 27 نوامبر تا دسامبر. 4


در حالی که اسپانیا و برزیل به دنبال ارزهای رمزنگاری شده ذخیره شده در خارج از کشور هستند، بریتانیا خواهان پرداخت مالیات برای دارایی های رمزنگاری نشده قبلی است.

هفته گذشته، اداره درآمد و گمرکات اعلیحضرت (HMRC) یک سورپرایز ناخوشایند کریسمس را به لیبرتین های بریتانیا ارائه کرد و از آنها خواست که دارایی های ارزهای دیجیتال را که در چهار، شش یا حتی 20 سال گذشته گزارش نکرده اند، اعلام کنند. این افشا باید شامل توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) و «توکن‌های کاربردی» و همچنین «توکن‌های مبادله» مانند بیت‌کوین (BTC) باشد.

اداره مالیات اسپانیا که خواسته‌هایش سخت‌گیرانه‌تر بود، به شهروندانش نیز یادآوری کرد که باید رمزارز را حتی اگر در خارج از کشور نگهداری کنند، اعلام کنند.

برزیل همچنین از طریق لایحه‌ای که در مجلس نمایندگان تصویب شده و انتظار می‌رود توسط رئیس‌جمهور لوئیز ایناسیو لولا داسیلوا تصویب شود، به مالیات بر دارایی‌های ارز دیجیتال خارجی شهروندان خود ادامه خواهد داد. اصلاحیه این وجوه را مشمول مالیات با نرخی مشابه وجوه داخلی می کند.

SEC هنوز در حال بررسی Binance.US است

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده همچنان به دنبال شواهدی است مبنی بر اینکه Binance.US دارای یک درب پشتی است که می تواند به طور بالقوه دارایی های مشتری را مانند FTX کنترل کند. قوانین مبارزه با پولشویی به عنوان بخشی از معامله 4.3 میلیارد دلاری با ایالات متحده

ادامه مطلب


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید