محققان قانون مالیات چارچوب IRS را برای کاهش تلفات کریپتو پیشنهاد می کنند


به نظر می‌رسد مطالعه‌ای که اخیراً منتشر شده است، از دارایی‌های رمزنگاری‌شده برای مصون ماندن از سایر کاهش‌های مالیاتی در هنگام ضرر حمایت می‌کند.

محققان دانشگاه ایندیانا و دانشگاه مین اخیرا مطالعه ای را منتشر کرده اند که وضعیت فعلی قانون مالیات بر ارزهای دیجیتال در ایالات متحده را بررسی می کند. این تحقیق با توصیه‌هایی برای سرویس درآمد داخلی (IRS) به پایان می‌رسد که در صورت اتخاذ، مانع از آن می‌شود که مالیات دهندگان ضررهای ارزهای دیجیتال را در مقابل سایر سودهای سرمایه‌ای مقایسه کنند.

هدف این مقاله که به سادگی «زیان رمزنگاری» نامیده می‌شود، اشکال مختلف زیان‌هایی را که می‌تواند توسط کسب‌وکارها و افراد سرمایه‌گذاری شده در ارزهای دیجیتال متحمل شود، توصیف کند و «چارچوب مالیاتی جدیدی» را پیشنهاد کند.

دستورالعمل های فعلی IRS در مورد ارزهای دیجیتال تا حدودی مبهم هستند. همانطور که محققان خاطرنشان کردند، ضرر ارزهای دیجیتال عمدتاً از قوانین مالیاتی مشابه سایر دارایی های سرمایه پیروی می کند. اینها عموماً از سود سرمایه (اما نه سایر درآمدها، مانند درآمد) قابل کسر هستند، اگرچه تفاوت هایی در زمان وقوع کسرها و مقدار آن وجود دارد.

مرتبط با: قوانین مالیاتی جدید می تواند به معنای خروج ایالات متحده برای شرکت های رمزنگاری باشد

به عنوان مثال، زیان ارزهای رمزنگاری شده ناشی از شرایط خاص که به عنوان «فروش» یا «تجارت» تعریف می‌شوند، مشمول محدودیت‌های کسر خواهند شد. با این حال، در موارد دیگر، مانند زمانی که ارزهای دیجیتال به سرقت می‌روند یا مالکان دارایی‌های خود را رها می‌کنند (با سوزاندن یا سایر روش‌های مخرب)، مالیات دهندگان می‌توانند تمام زیان‌ها را جبران کنند.

این بر اساس اطلاعات ارائه شده در نشریه IRS 551 است که در شماره 409 ذکر شده است:

تقریباً هر چیزی که مالک آن هستید و برای مقاصد شخصی یا سرمایه گذاری استفاده می کنید دارایی سرمایه ای است. به عنوان مثال می توان به خانه، اقلام استفاده شخصی مانند اقلام خانگی و سهام یا اوراق قرضه نگهداری شده به عنوان سرمایه گذاری اشاره کرد.

به گفته محققان، ضررهای ارزهای دیجیتال باید متفاوت از سایر دارایی های سرمایه ای تنظیم شود. اولین ادعای مطرح شده در تحقیقات آنها این است که دولت با ارائه معافیت در برابر سود سرمایه، اساساً ریسک ناشی از فعالیت های سرمایه گذاران را به اشتراک می گذارد.

استدلال آنها نتیجه می گیرد که یک چارچوب مالیاتی جدید باید ایجاد شود که در آن ضررهای ارزهای دیجیتال فقط از سود ارزهای دیجیتال کسر شود.

به گفته محققان، “زیان های ناشی از یک نوع فعالیت نباید برای جبران یا محافظت از درآمد حاصل از فعالیت دیگر استفاده شود.” اساساً، این نشان می‌دهد که ارز دیجیتال باید از سایر کاهش‌های سود سرمایه در امان بماند.

با این حال، محققان اذعان می‌کنند که در حال حاضر درمان مشابهی با سایر زیان‌های سرمایه وجود ندارد و بیان می‌کنند که «زیان ناشی از فروش یا مبادله هر دارایی سرمایه‌ای ممکن است سود حاصل از فروش یا مبادله هر دارایی سرمایه‌ای دیگر را جبران کند».

در مورد اینکه چرا ضررهای ارزهای دیجیتال نباید به همان اندازه مالیات مورد توجه قرار گیرد، نویسندگان خاطرنشان می‌کنند که با به اشتراک گذاشتن ریسک‌ها با سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال از طریق ارائه کاهش ضرر در سود سرمایه، دولت می‌تواند اقتصاد را خفه کند و به بازار ارزهای دیجیتال آسیب برساند:

این به اشتراک گذاری ریسک می تواند سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال و دور شدن از سایر فعالیت های سرمایه گذاری با اهمیت اقتصادی را تشویق کند. به اشتراک گذاری ریسک می تواند سرمایه گذاران را به خروج ناگهانی از صنعت کریپتو ترغیب کند، که می تواند به صرافی های قانونی و سرمایه گذاران باقی مانده آسیب برساند.

علیرغم نتیجه ظاهراً ذهنی، نویسندگان اذعان می‌کنند که ممانعت مالیات‌دهندگان از اعمال زیان‌های ارزهای رمزنگاری‌شده خود به سایر سودهای سرمایه می‌تواند به سرمایه‌گذارانی آسیب برساند که در شرایط موجود، حق معافیت‌های مالیاتی و بازیابی را دارند که در غیر این صورت ضررهای دارایی مشابهی را تجربه می‌کنند. بی ارتباط با ارز دیجیتال .
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید