Taurus برای توکن‌سازی و نگهداری دارایی‌ها وارد بلاک چین Polygon می‌شود


Taurus 65 میلیون دلار در یک دور مالی سه ماه پیش جمع آوری کرد. مشتریان آن اکنون می توانند به طور خودکار اوراق بهادار دیجیتال منتشر کنند.

ارائه‌دهنده زیرساخت دارایی‌های دیجیتال Taurus در حال تسریع تلاش‌های توکن‌سازی خود در اروپا از طریق یکپارچه‌سازی کامل با بلاک چین Polygon است که در تاریخ 2 ژوئن اعلام کرد.

این اقدام سه ماه پس از آن صورت می گیرد که Taurus 65 میلیون دلار در یک دور سرمایه جمع آوری کرد و به مشتریان خود اجازه می دهد تا به طور خودکار اوراق بهادار دیجیتال منتشر کنند. Taurus ادعا می کند که بیش از 25 مشتری در 9 کشور از جمله بانک عرب سوئیس، CACEIS Bank، Crédit Agricole، Credit Suisse، Deutsche Bank، Pictet، Swissquote، Vontobel دارد.

یکی از سخنگویان Taurus به Cointelegraph گفت که بدهی، وجوه و محصولات ساختاریافته از جمله محبوب ترین دارایی ها برای توکن سازی هستند، اما تقاضا بسته به مقررات محلی متفاوت است. او ادامه داد که انتخاب Polygon “یک انتخاب طبیعی برای استفاده از شبکه اتریوم بود.”

«توکن‌سازی دارایی‌های دنیای واقعی در ریشه این ایده بی‌معنا است. کالین باتلر، رئیس سرمایه شرکت‌های جهانی در پلیگون لبز، در بیانیه‌ای گفت: چالش ایجاد زیرساخت‌های به اندازه کافی پیشرفته برای امکان‌پذیر ساختن این امر بوده و همیشه بوده است.

فرآیند توکن سازی شامل تبدیل چیزی ملموس یا نامشهود به یک توکن دیجیتال است. توکنیزه کردن دارایی های ملموس مانند املاک، سهام یا هنر امکان پذیر است. همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، امکان توکن سازی دارایی های نامشهود مانند امتیازات وفاداری و حق رای نیز وجود دارد.

توکن سازی دارایی یکی از روندهایی است که امکان ترکیب مالی سنتی با راه حل های Web3 را در سراسر اروپا فراهم می کند. به گفته معاون رئیس، سر جان کانلیف ​​در ماه فوریه، بانک مرکزی بریتانیا در حال بررسی راه‌هایی است که دارایی‌های توکن‌شده می‌توانند با پول بانکی، پول غیربانکی و پول بانک مرکزی تعامل داشته باشند. کانلیف ​​گفت که ممکن است در آینده نزدیک امکان همگام سازی تراکنش های توکن شده با سیستم پرداخت آنی بانک مرکزی بریتانیا وجود داشته باشد. در آلمان، بانک‌ها به آرامی راه‌حل‌های رمزنگاری را، عمدتاً از طریق محصولات و خدمات مرتبط با توکن‌سازی برای سرمایه‌گذاران نهادی، اتخاذ می‌کنند.

Taurus در ماه فوریه بودجه 65 میلیون دلاری سری B را به رهبری Credit Suisse جمع آوری کرد و چندین سرمایه گذار نهادی دیگر از جمله Deutsche Bank، Pictet Group، Cedar Mundi Ventures، Arab Bank Switzerland و Investis به آنها پیوستند.

در آن زمان، این شرکت گفت که سرمایه برای استراتژی رشد در سه حوزه اصلی استفاده خواهد شد: استخدام استعدادهای مهندسی، امنیت و رعایت قوانین، و همچنین گسترش فروش در اروپا، امارات متحده عربی، آمریکا و آسیای جنوب شرقی.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو
نویسنده: Ana Paula Pereira

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید