تایوان صرافی های رمزنگاری خارجی ثبت نشده و غیرمنطبق را محدود می کند


ناظر کریپتو تایوان 10 اصل راهنما را برای ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی فعال در این کشور تهیه کرده است.

طبق گزارش‌ها، کشور آسیای شرقی تایوان در حال برنامه‌ریزی برای اعمال محدودیت‌هایی بر صرافی‌های رمزنگاری ثبت‌نشده فراساحلی است که در حوزه قضایی خود فعالیت می‌کنند، به عنوان بخشی از راهنمایی‌های دریافتی در ارائه‌دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP).

در 7 سپتامبر، رسانه محلی خبرگزاری مرکزی خبر داد که کمیسیون نظارت مالی تایوان (FSC) پیش نویسی از ده اصل راهنما برای مدیریت ارزهای مجازی در این کشور ایجاد کرده است.

پیش‌نویس دستورالعمل‌ها شامل بهبود افشای اطلاعات است و اپراتورها را ملزم می‌کند تا استانداردهایی را برای بازبینی فهرست‌بندی و حذف از فهرست تعیین کنند. علاوه بر این، مستلزم این است که دارایی های مشتری و پلت فرم به طور جداگانه نگهداری شوند و بیان می کند که VASP ها باید ابزارهای ضد پولشویی را اجرا کنند.

در میان ده اصل تعیین شده توسط FSC، قانون دهم، VASP های خارجی را از درخواست غیرقانونی استخدام در تایوان منع می کند. FSC توصیه کرد که پلتفرم‌های ارزهای دیجیتال خارج از کشور که ثبت شرکت در تایوان ندارند و قوانین ضد پولشویی را رعایت نمی‌کنند، نباید در تایوان یا شهروندان آن درخواست تجارت کنند.

این گزارش تاکید کرد که FSC رویه های بین المللی را اعمال خواهد کرد و در صورت نیاز در آینده تغییرات در قوانین خود را ارزیابی خواهد کرد. بر اساس این گزارش، انتظار می رود تا پایان شهریور ماه اعلام رسمی شود.

مرتبط با: صندوق بین‌المللی پول و FSB به درخواست G20 توصیه‌های سیاستی مشترکی را برای دارایی‌های کریپتو صادر می‌کنند

در اوایل سال جاری، هوانگ تین مو، رئیس FSC اعلام کرد که FSC به عنوان تنظیم کننده اصلی ارزهای دیجیتال در تایوان مسئولیت خواهد گرفت. در 20 مارس، این مقام تاکید کرد که چارچوب نظارتی آتی FSC برای کریپتو سیاست‌ها و قوانین مهمی از جمله جداسازی دارایی‌های شرکت و وجوه مشتری خواهد داشت.

مجله: فروپاشی NFT و منیت هیولا در نمایشگاه جدید موراکامی برجسته می شود


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید