Synternet (SYNT) Mainnet راه اندازی می شود در کیهان (ATOM): جزئیات


فهرست

  • بلاک چین ماژولار Synternet (SYNT) شبکه اصلی را با پایان فاز موناکو راه اندازی می کند
  • فرآیند اشتراک گذاری رمز SYNT فعال شد

Synternet (SYNT)، یک بلاک چین قابل برنامه‌ریزی که زیرساخت داده‌های مدولار را بر روی سیستم‌های زنجیره‌ای تشخیص می‌دهد، راه‌اندازی شبکه اصلی خود را در Cosmos (ATOM) اعلام کرد. همراه با پیشرفت های تکنولوژیکی، راه اندازی پتانسیل کامل توکن Synternet، SYNT را باز می کند.

بلاک چین ماژولار Synternet (SYNT) شبکه اصلی را با پایان فاز موناکو راه اندازی می کند

طبق بیانیه رسمی به اشتراک گذاشته شده توسط تیم خود، بلاک چین Synternet (SYNT) نسخه اصلی خود را در اکوسیستم Cosmos (ATOM) راه اندازی کرده است. این نقطه عطف نشان دهنده تکمیل فاز موناکو است و راه را برای عصر جدیدی برای اقتصاد داده غیرمتمرکز هموار می کند.

راه‌اندازی شبکه اصلی Synternet استفاده عملی از ارز دیجیتال SYNT را امکان‌پذیر می‌سازد و نقشه راه Pikes Peak با تمرکز بر رشد را پیش می‌برد. همچنین به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا برنامه‌های نوآورانه‌ای را که از قدرت جریان‌های داده بی‌درنگ و بی‌اعتماد از پلت‌فرم‌های قراردادی هوشمند جریان اصلی استفاده می‌کنند، مستقر و نگهداری کنند.

Jonas Simanavicius مدیر ارشد فناوری Synternet بر اهمیت بسیار زیاد انتقال به شبکه اصلی برای توسعه دهندگان و کاربران اکوسیستم Tendermint تأکید می کند:

راه اندازی شبکه اصلی Synternet در Cosmos فقط یک نقطه عطف فنی نیست. این آغاز عصر جدیدی برای اقتصاد داده غیرمتمرکز است. با SYNT، ما سود واقعی را ارائه می دهیم، و به کاربران امکان می دهیم برای خدمات داده با نرخ های تخفیفی پرداخت کنند و اکوسیستمی فراگیرتر و کارآمدتر را تقویت کنیم.

همانطور که شرکت کنندگان Synternet (SYNT) توضیح دادند، اکوسیستم Cosmos (ATOM) به دلیل هزینه گاز کمتر و فرآیند تراکنش سریعتر در مقایسه با سایر شبکه ها انتخاب شد، که بر تعهد پروژه به دموکراتیک کردن دسترسی به داده تاکید می کند.

فرآیند اشتراک گذاری رمز SYNT فعال شد

مدیر عامل شرکت دانیل هادنسچیلد تاکید می کند که فعال سازی شبکه اصلی Synternet (SYNT) نحوه کسب درآمد از داده ها را در اکوسیستم جهانی Web3 تغییر می دهد:

راه اندازی شبکه اصلی یک رویداد مهم برای Synternet است که تحقق چشم انداز ما از اقتصاد داده غیرمتمرکز را نشان می دهد. با توکن SYNT که اکنون از ارزش پولی برای داده ها پشتیبانی می کند، فرصت های معناداری را برای توسعه دهندگان و مشاغل ایجاد کرده ایم. همانطور که ما این نقطه عطف را جشن می گیریم، همچنین مشتاقانه منتظر رشد و گسترش آینده هستیم که در نقشه راه Pikes Peak ما مشخص شده است.

از ابتدای عملیات شبکه اصلی بلاک چین، کاربران می توانند از SYNT برای دسترسی و پرداخت بهای آنی داده ها از ناشران مختلف در چندین زنجیره استفاده کنند.

Synternet همچنین مکانیزم جذابی برای سهامداری برای دارندگان توکن ارائه می دهد که می توانند در مورد پیشنهادات رای دهند و در ارتقاء پروتکل، اولویت بندی ویژگی ها و تخصیص منابع نظر داشته باشند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید