Symbiosis zkSync را ادغام می کند: “تکامل طبیعی” راه حل های مقیاس بندی


پلتفرم متقابل DeFi Symbiosis zkSync را برای افزایش سرعت تراکنش و کاهش هزینه ها در پروتکل تولید بازار خودکار خود یکپارچه کرده است.

تولید کننده نشانگر خودکار زنجیره ای Symbiosis پروتکل مقیاس بندی لایه 2 zkSync را برای افزایش سرعت و کاهش هزینه های مبادله توکن در پلت فرم خود خریداری کرده است.

صرافی غیرمتمرکز (DEX) در مارس 2022 راه اندازی شد. این مجموعه‌های ثابت یک طرفه از وجوه را فراهم می‌کند که زیان دائمی صفر را برای ارائه‌دهندگان نقدینگی فراهم می‌کند. همچنین مبادله دارایی های محلی «هر به هر» را در ماشین مجازی اتریوم (EVM) و شبکه های غیر EVM در پلتفرم خود تسهیل می کند.

نیک اوراموف، یکی از بنیانگذاران سیمبیوسیس، به کوین تلگراف گفت که ادغام zkSync امکان مبادله با یک کلیک از اتریوم، Polygon، Avalanche، BNB، Telos و سایر بلاک چین ها را به zkSync می دهد.

عملکرد اضافی همچنین نیاز کاربران را به جابجایی بین کیف پول ها و رابط های مختلف بی نیاز می کند. Avramov همچنین تأیید کرد که ادغام تنوع مبادله توکن ها را از طریق DEX بهبود می بخشد، که از هرگونه مبادله محلی به و از zkSync پشتیبانی می کند.

مطالب مرتبط: ConsenSys zkEVM برای شبکه آزمایشی عمومی برای فعال کردن پرداخت های امن در اتریوم تنظیم شده است.

در حالی که هدف ادغام zkSync انتقال نقدینگی به و از zkSync “ایمن، سریع و ارزان” است، Avramov همچنین بر اهمیت پروتکل های مقیاس بندی لایه 2 برای پلتفرم ها و خدمات مختلف DeFi تاکید کرد.

“مقیاس بندی سطوحی مانند انبوه Optimistic و ZK برای موج بزرگ بعدی در Web3 بسیار مهم است، زیرا موانع ورود را هم از نظر قیمت در هر مبادله و هم تجربه کاربر از خدمات ارزش افزوده ساخته شده در بالای آن کاهش می دهد.”

یکی از بنیانگذاران Symbiosis همچنین دیدگاه شخصی خود را برجسته کرد که انبوه های ZK می توانند از راه حل های جمع آوری خوش بینانه مانند Arbitrum و Optimism بهتر عمل کنند. Avramov همچنین معتقد است که پشتیبانی از راه حل های ZK در اسرع وقت برای بازیکنان زنجیره متقابل و لایه های قابلیت همکاری بسیار مهم است.

“ZK نشان دهنده یک تکامل اجتناب ناپذیر و طبیعی در میان راه حل های مقیاس است.”

Symbiosis بیش از 100 میلیون دلار از حجم کل تراکنش در استیبل کوین ها را پردازش کرد و بیش از 12000 آدرس کیف پول منحصر به فرد و به طور متوسط ​​​​3000 تراکنش روزانه را ارائه کرد.

انبوه‌های ZK مقیاس‌پذیر اتریوم همچنان در سال 2023 خبرساز هستند. همانطور که قبلا توسط کوین تلگراف گزارش شده بود، پلتفرم مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم Polygon در حال راه‌اندازی zkEVM به نسخه بتای شبکه اصلی است و به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد تا قراردادهای هوشمند را با اطمینان بیشتر و هزینه‌های کمتر مستقر کنند.

فناوری مقیاس‌پذیری محدود به اتریوم یا سایر بلاک چین‌های قرارداد هوشمند نیست. انجمن غیرانتفاعی ZeroSync مستقر در سوئیس در حال حاضر در حال توسعه ابزارهای اثبات دانش صفر است که به کاربران بیت کوین (BTC) این امکان را می دهد تا روند تأیید بلوک های منفرد و در نهایت کل بلاک چین را سرعت بخشند.

مجله: چک های کریپتو و باگ ها شکسته شده اند: در اینجا نحوه رفع آنها آورده شده است


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید