بانک دولتی پست فایننس سوئیس معاملات بیت کوین را ارائه می دهد


شرکت مادر PostFinance، Swiss Post، به خاطر موضع طرفدار کریپتو، کار بر روی خدمات نگهبانی کریپتو خود و انتشار مجموعه تمبرهای رمزنگاری معروف است.

PostFinance، یک بانک خرده فروشی دولتی سوئیس، در حال آماده شدن برای ارائه خدمات تجارت و ذخیره سازی ارزهای دیجیتال به مشتریان خود است.

بانک PostFinance که این شرکت ها در 5 آوریل اعلام کردند، با بانک رمزنگاری محلی Sygnum همکاری کرده است تا به مشتریان خود طیف وسیعی از خدمات بانکداری دارایی دیجیتال تنظیم شده را ارائه دهد.

به طور خاص، این مشارکت به مشتریان PostFinance امکان خرید، ذخیره و فروش ارزهای دیجیتال اصلی، از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را می دهد.

خدمات رمزنگاری از طریق پیشنهاد شرکت به تجارت Sygnum فعال می شود، که به بانک ها اجازه ورود به بازار را به محصولات دیجیتالی تنظیم شده و سازگار می دهد. شبکه B2B شامل بیش از 15 بانک شریک است و از “مجموعه ای از ارزهای رمزنگاری شده” از جمله خدمات درآمدزا مانند سهام پشتیبانی می کند.

مدیر ارشد سرمایه گذاری این بانک، فیلیپ مرکت، خاطرنشان کرد که حرکت PostFinance به سمت ارزهای دیجیتال در پاسخ به تقاضای فزاینده مشتریانش بود.

“دارایی های دیجیتال به بخشی جدایی ناپذیر از دنیای مالی تبدیل شده اند و مشتریان ما می خواهند به این بازار در بانک مادر مورد اعتماد خود، PostFinance دسترسی پیدا کنند.”

PostFinance که در سال 1906 تأسیس شد، واحد خدمات مالی پست سوئیس، خدمات پستی ملی سوئیس است. این شرکت سهامی عام به‌خاطر موضع طرفدار رمزارز، راه‌اندازی پلتفرم نگهبانی رمزارز خود، و راه‌اندازی مجموعه‌های دیجیتالی مرتبط با تمبرهای فیزیکی در سال 2021 شناخته شده است.

مرتبط با: بانک برزیلی BTG Pactual استیبل کوین با دلار آمریکا منتشر می کند

این اطلاعیه در مورد خدمات معاملات ارز دیجیتال PostFinance اندکی پس از آن صورت می گیرد که Swiss Post از راه اندازی Crypto Stamp 3.0، نسخه جدیدی از مهر رمزنگاری که شامل نسخه های توکن فیزیکی و غیرقابل شکافت ادغام شده با فناوری هوش مصنوعی است، منتشر شد. تمبر جدید کریپتو پست سوئیس قرار است در تاریخ 2 می 2023 به فروش برسد.

PostFinance بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو – به علاوه نکات مالیاتی کریپتو


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *