بانک رمزنگاری سوئیس Seba در بحبوحه گسترش جهانی، نام تجاری خود را به Amina تغییر داد


نام جدید سبا، آمینه، از کلمه “ترنسمینیشن” گرفته شده است که به معنای انتقال ترکیبی به ترکیب دیگر است که نمادی از گرد هم آوردن انواع مختلف بانکداری است.

سبا، بانک بزرگ سوئیس که دارای ارزهای دیجیتال است، در بحبوحه تمایل فزاینده برای گسترش خدمات تجاری خود در سطح جهانی، نام خود را تغییر می دهد.

تغییر نام تجاری Seba Bank AG به Amina Bank AG در 2 نوامبر به Cointelegraph اعلام شد.

این شرکت گفت که نام جدید آن، آمینا، از اصطلاح “transamination” گرفته شده است که به معنای انتقال یک ترکیب به ترکیب دیگر است و به ماموریت خود برای گرد هم آوردن عناصر مختلف بانکداری سنتی، دیجیتال و رمزنگاری اشاره دارد.

در حالی که نامگذاری جدید مبتنی بر ایده ترکیب انواع مختلف بانکداری است، نام قبلی آمینه، سبا، ظاهراً بازی با نام بنیانگذار سباستین مریلات است. مریلات در مصاحبه ای در سال 2019 گفت: “من علاقه زیادی به فناوری دارم و می بینم که چگونه کار خواهد کرد.”

مرتبط با: SoFi Technologies خدمات رمزنگاری را تا 19 دسامبر متوقف خواهد کرد

تغییر نام تجاری Seba به آمینا در زمانی انجام می شود که این بانک رمزنگاری فعالانه محصولات خود را در سراسر جهان گسترش می دهد. Seba در اوایل نوامبر 2023 مجوزی را از کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ دریافت کرد که به شرکت اجازه می داد خدمات معاملات ارز دیجیتال را در این کشور ارائه دهد. سبا در سال 2022 با اخذ مجوز خدمات مالی از بازار جهانی ابوظبی، دفتر خود را در ابوظبی افتتاح کرد.

ادامه مطلب


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید