مدیر عامل SushiSwap فاش می کند که DEX امسال 30 میلیون دلار از مشوق های LP ضرر کرده است


جرد گری، مدیر عامل شرکت، نوشت: «در نهایت، ما باید مدل کسب و کار را تقویت کنیم تا حجم مبادله بیشتر و کارمزدهای بیشتری تولید کنیم.

طبق یک توییتر جدید پیام جرد گری، مدیرعامل SushiSwap در 12 ماه گذشته 30 میلیون دلار زیان دیده است که دلیل آن مشوق هایی برای صرافی غیرمتمرکز یا DEX، ارائه دهندگان نقدینگی یا LP ها بوده است. همانطور که توسط گری توضیح داده شد، SushiSwap در حال حاضر از یک استراتژی انتشار مبتنی بر توکن برای ایجاد انگیزه در LP ها استفاده می کند، اما نرخ فعلی “ناپایدار” است.

ما به Flipside دستور داده ایم تا تابلوهایی را برای نمایش این نتایج ایجاد کند و آنها را توسط EOY در دسترس قرار خواهیم داد.

در آینده، گری قصد دارد توکنومیک SushiSwap را بازنگری کند تا LP ها دیگر با انتشار آلاینده ها یارانه دریافت نکنند و کل مدل نقدینگی بوت استرپ در بورس را دوباره طراحی کند. مدیر DEX نوشت: “ما در سه ماهه اول 2023 نوآوری خواهیم کرد تا حجم مبادله را مقیاس کنیم و TVL را اولویت بندی کنیم. دیگران باید به سوشی روی آورند زیرا LP ها معاملات سودآورتری را تجربه می کنند.”

گری همچنین توجه خود را به حمایت از پیشنهاد حاکمیت “Kanpai” معطوف کرد، که کارمزدهای پروتکل معاملاتی پاداش را از سهامداران SUSHI به خزانه SushiSwap منحرف می کرد. پیش از این، گری فاش کرد که گنج SushiSwap تنها 1.5 سال از مسیر باقی مانده است.

«به بیان ساده، [Kanpai] این پروتکل به پروتکل اجازه می دهد تا هزینه های رقابتی بپردازد، ذخایر نقدی را بازسازی کند تا به پرداخت زیرساخت های حیاتی ادامه دهد و خزانه داری خود را با اتریوم، استیبل کوین و غیره تامین مالی کند. این اجازه می دهد تا با وجوه جمع آوری شده در جفت دارایی های اساسی مانند کانپای یک راه حل موقت است.”

عجیب است که گری در حال حاضر در مورد طراحی SushiSwap جدید مبهم باقی مانده است و بیان می کند که در سه ماهه اول سال 2023 “شفافیت مالی کامل را با انتشار داشبوردهای عمومی برای فعالیت های DAO و خزانه داری ارائه خواهد کرد.” هنگامی که یکی از اعضای جامعه روی این موضوع فشار آورد، گری پاسخ داد:

“من در مورد Sushi Discord، جستجوهای جامعه، AMA ها و موارد دیگر به طور طولانی در این مورد بحث کرده ام. وایت پیپر رسمی توسط EOY در آن زمان منتشر شده است.”
نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید