سرآشپز سوشی در طول احضاریه SEC به نگرانی های جامعه می پردازد


جرد گری، مدیر اجرایی سوشی و مشاورش این تحقیقات را یک “تحقیق غیرعمومی و حقیقت یاب” توصیف کردند که به این معنی نیست که SEC “نظر منفی در مورد هر شخص، نهاد یا نهادی” در مورد DAO دارد.

جرد گری، مدیر اجرایی سازمان غیرمتمرکز خودمختار (DAO) سوشی مستقر در ژاپن، و وکیلش اظهار داشتند که طبق اطلاعات آنها، هیچ فرد مرتبط با سوشی قوانین امنیتی فدرال ایالات متحده را نقض نکرده است، در حالی که به او اطمینان دادند که با سازمان امنیت و اوراق بهادار ایالات متحده همکاری می کند. ایالات متحده آمریکا. احضاریه کمیسیون بورس (SEC).

در بیانیه ای در 8 آوریل، گری به متداول ترین سؤالات جامعه در مورد احضاریه ارائه شده به او در قالب سؤالات متداول پاسخ داد، که نشان می دهد مشخص نیست SEC در آینده چه اقدامی علیه سایرین مرتبط با سوشی انجام خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: “ما نمی دانیم که آیا SEC به هر طریقی ادعا کرده است که احضاریه هایی را در مورد هر شخص یا نهاد دیگری که فکر می کند نماینده جامعه سوشی است ارسال کرده است.”

گری به جامعه اطمینان داد که تحقیقات به هیچ وجه متضمن جرم نیست. او بیان کرد:

“تحقیقات به این معنا نیست که SEC به این نتیجه رسیده است که Jared، Internet Three Software Company یا Sushi هیچ قانونی را نقض کرده است. همچنین، بررسی به این معنی نیست که SEC دیدگاه منفی نسبت به هر شخص، نهاد یا نهادی دارد.”

پس از ابلاغ احضاریه، گری در 21 مارس، صندوق دفاع قانونی Sushi DAO پیشنهادی ویژه 3 میلیون دلاری را به جامعه پذیرفت و اظهار داشت که او به دنبال تأمین بودجه کافی برای “برآوردن نیازهای قانونی برای تداوم عملیات و محافظت از مشارکت کنندگان کلیدی” است.

وی تاکید کرد: وجوه استفاده نشده در صندوق دفاع حقوقی Sushi DAO به شرط تامین تمام هزینه های قانونی بازگردانده می شود.

مرتبط: ZkSync Era با Uniswap و Sushi منتشر شد – اولین zkEVM در شبکه اصلی

پس از اعلام این خبر، گری در 9 آوریل به دنبال کنندگان توییتر خود گفت که می توانند منتظر معرفی رسمی مدل V3 نقدینگی متمرکز جدید سوشی در هفته آینده باشند.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با گری تماس گرفت، اما اظهار داشت که “نمی تواند بیش از آنچه در پرسش های متداول ارائه شده است اظهار نظر کند.”

مجله: سازمان های اجرایی ایالات متحده توجه را به جرایم مربوط به رمزارزها جلب می کنند
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید