Surojit Chatterjee 249315 سهام کوین بیس را پس از ترک شرکت حفظ خواهد کرد.

Surojit Chatterjee 249315 سهام کوین بیس را پس از ترک شرکت حفظ خواهد کرد.


مدیر ارشد محصول سابق با ترک سمت قبلی خود در صرافی یک بسته انفصال سالم دریافت خواهد کرد.

سوروجیت چاترجی، مدیر ارشد تولید سابق Coinbase، پس از اینکه گزارش شد که او حدود 105 میلیون دلار سهام فروخته است، رسماً شرکت را در 3 فوریه ترک خواهد کرد.

بر اساس اظهارات ارائه شده به کمیسیون بورس و اوراق بهادار، Chatterjee همچنین 249315 سهم از سهام Coinbase را در اختیار خواهد داشت. در زمان انتشار، ارزش سهام کوین بیس توسط گوگل فایننس به ازای هر سهم 54.28 دلار بود.

Chatterjee در فوریه 2020 با حقوقی کمتر از 1 میلیون دلار در سال از Google به Coinbase پیوست. به منظور قدردانی از کمک های Chatterjee به شرکت، Coinbase و Chatterjee یک قرارداد جدایی امضا کرده اند که شامل یک قرارداد مشاوره و جدایی است که در آن او خدمات مشاوره ای را از 4 فوریه تا 31 دسامبر 2023 ارائه خواهد کرد.

در اظهاراتی که توسط Coinbase به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارائه شده است، Chatterjee “مبلغی را دریافت خواهد کرد که مطابق با سیاست تغییر کنترل و دستمزد فعلی ما است، که پرداخت ها و مزایا را برای مدیران ارشد در برخی موارد واجد شرایط فسخ فراهم می کند.” علاوه بر این، چاترجی “به مدت ده ماه پس از تاریخ جدایی، بیمه درمانی تحت COBRA دریافت خواهد کرد.” دستمزد پایان خدمت “آقای چاترجی خروج و حذف ادعاها را به نفع شرکت لغو نمی کند.”

چاترجی در یک پست لینکدین که خروج خود از کوین بیس را اعلام کرد، گفت:

“من مشتاقانه منتظر ادامه نقش خود به عنوان مشاور برایان و تیم اجرایی هستم و به کار چالش برانگیز اما حیاتی در جهت ایجاد آزادی اقتصادی بیشتر و اینترنت بهتر برای همه ادامه می دهم.”

مطالب مرتبط: Coinbase هزینه ها را کاهش می دهد و شهرت را افزایش می دهد، اما سود همچنان چالش برانگیز است: تحلیلگران

کوین بیس همچنان در شرایط فعلی بازار با چالش هایی مواجه است. در 18 ژانویه، کوین تلگراف گزارش داد که کوین بیس به فعالیت خود در ژاپن پایان می دهد و به دلیل شرایط بازار، تجارت خود را در این کشور به طور کامل بررسی می کند.

در نتیجه، تمام مشتریان کوین‌بیس ژاپن موظفند دارایی‌های فیات و کریپتو خود را تا 16 فوریه از این پلتفرم خارج کنند. تمام دارایی های رمزنگاری که پس از 17 فوریه در دست مشتریان کوین بیس ژاپن باقی می ماند به ین ژاپن تبدیل می شود.


نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉