افزایش فعالیت زنجیره‌ای BNB از 11% صعودی حمایت می‌کند، اما آیا BNB می‌تواند به بالای 300 دلار برسد؟


BNB Chain شاهد افزایش سپرده‌ها و فعالیت بوده است، اما آیا می‌توان حرکت جدید را حفظ کرد؟

بایننس کوین، توکن اصلی زنجیره BSC (BNB)، مسیری متفاوت از بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال در پیش گرفت و در ۲۶ دسامبر با ۱۱ درصد افزایش به بالاترین سطح شش ماهه رسید. اگرچه BNB در ابتدا برای شکستن مقاومت 300 دلاری تلاش کرد، این رالی با موفقیت شکاف ارزش بازار را که توسط Solana (SOL) باز شده بود، کاهش داد.

قبل از 23 دسامبر، BNB سومین ارز دیجیتال بزرگ (به استثنای استیبل کوین) بود. اما افزایش چشمگیر 50 درصدی SOL در 7 روز آن را تغییر داد. اکنون سوال این است که آیا BNB می تواند ارزش بازار بیش از 46 میلیارد دلاری خود را حفظ کند تا جایگاه سوم را دوباره به دست آورد. BSC Chain و Solana هر دو بلاک چین های سریع و مقرون به صرفه را ارائه می دهند که علیرغم مزایای غیرمتمرکز بودن آنها، تنها به راه حل های مقیاس بندی لایه 2 متکی نیستند.

بخش قابل توجهی از ارزش توکن BNB از کارمزدهای تخفیف تراکنش و پیشنهادات و خدمات انحصاری لانچ پد بایننس حاصل می شود. پس از اعتراف به اتهامات فدرال ایالات متحده در 21 نوامبر، موسس Changpeng 'CZ' Zhao، سرمایه گذاران ابتدا نگران بودند که صرافی به سرعت سهم بازار را از دست بدهد. اما حداقل تا زمانی که این دعوا حل و فصل شد و بایننس مجبور به انجام این کار شد، اینطور نبود. همه معاملات را به یک ناظر تعیین شده توسط وزارت دادگستری گزارش دهید. علاوه بر این، گفتگوهای اخیر بایننس با کمیسیون معاملات آتی کالای ایالات متحده (CFTC) در 18 دسامبر خطر تعطیلی نظارتی را بیشتر کاهش داده است.

ادامه مطلب


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید