ابرقهرمان با استناد به بررسی نظارتی با Swyftx ادغام شد

ابرقهرمان با استناد به بررسی نظارتی با Swyftx ادغام شد


Superhero به کاربران خود اطمینان داده است که سرمایه آنها ایمن است و اطلاعات شخصی یا دارایی آنها در اختیار Swyftx قرار نمی گیرد.

ادغام 1.5 میلیارد دلاری پلتفرم سرمایه‌گذاری آنلاین Superhero با صرافی استرالیایی Swyftx، به دلیل ادامه نابسامانی FTX، نظارت بر فضای کریپتو را بیشتر نظارت می‌کنند.

Superhero در ایمیلی به مشتریان تاکید کرد که به ادغام خود با صرافی ارز دیجیتال ادامه نخواهد داد. به گفته این شرکت، این به دلیل افزایش نظارت نظارتی در استرالیا و در سطح جهانی است. آنها نوشتند:

“در نتیجه محیط فعلی، ما تصمیم گرفته ایم که بهترین کار برای مشتریان ابرقهرمان ما پایان دادن به ادغام و حرکت به عنوان یک شرکت جداگانه و غیر مرتبط است.”

این شرکت همچنین به کاربران اطمینان داد که وجوه آنها امن است زیرا داده ها یا دارایی های آنها در اختیار Swyftx قرار نمی گیرد.

این شرکت ها ابتدا ادغام را در 8 ژوئن اعلام کردند و برنامه های خود را برای فعال کردن تجارت بین دارایی های سنتی و رمزنگاری اعلام کردند. رایان پارسونز، مدیر عامل Swyftx در آن زمان، به کوین تلگراف گفت که هدف بلندمدت این ادغام، بررسی قابلیت همکاری بین طبقات دارایی است. با این حال، همه چیز طبق برنامه پیش نرفت.

ماه‌ها بعد، صرافی ارزهای دیجیتال چندین اخراج را اعلام کرد. در 19 اوت، این شرکت 21 درصد از کارکنان خود را اخراج کرد و دلیل آن را بازار نزولی، تورم و رکود عنوان کرد. در 5 دسامبر، این شرکت اعلام کرد که 35 درصد دیگر از کارکنان خود را اخراج می کند و گفت که تحت تأثیر این پیامدها قرار گرفته در حالی که در معرض FTX قرار نگرفته است.

مربوط: دیگر مدرکی برای چک های ذخیره وجود ندارد؟ حسابرسان بی سر و صدا پروژه های رمزنگاری را از پورتفولیو حذف می کنند

پس از شنیدن خبر اخراج، اعضای جامعه کریپتو با احساسات متفاوت واکنش نشان دادند. اعتقاد بر این بود که این امر اجتناب ناپذیر است و ممکن است ورشکستگی های بیشتری رخ دهد. با این حال، یکی از کاربران نیز Swyftx را تشویق کرد و گفت که چیزهای خوبی در راه است.

در همین حال، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که در حال حاضر در زندان به سر می برد، اسناد استرداد را امضا کرد. این بدان معناست که مدیر عامل سابق FTX برای اتهامات جنایی در ایالات متحده به اداره تحقیقات فدرال تحویل داده می شود.


نویسنده: Ezra Reguerra

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉