Stripe با راه اندازی onramp فیات به کریپتو، «مشکل شروع سرد» را حل می کند


شرکت‌های Web3 می‌توانند از دروازه فیات به کریپتو میزبان Stripe استفاده کنند تا به مشتریان خود اجازه دهند «در زمان مقرر» ارزهای دیجیتال را خریداری کنند.

پردازنده پرداخت اینترنتی Stripe یک رمپ مبادله فیات به کریپتو را برای شرکت‌های Web3 راه‌اندازی کرده است تا به “مشکل شروع سرد” مشتریانی که “کریپتو در کیف پول خود برای پردازش تراکنش‌ها ندارند” رسیدگی کند.

سرویس تازه راه‌اندازی شده فیات به کریپتو Stripe به شرکت‌های Web3 این امکان را می‌دهد تا به مشتریان مستقر در ایالات متحده امکان خرید رمزارز را «درست زمانی که به آن نیاز دارند» ارائه دهند.

خاطرنشان شد که این ویژگی به منظور بهینه سازی «نرخ های تبدیل و مجوز» به منظور افزایش نرخ «خرید قانونی» پیاده سازی شده است.

ابزارهای داخلی اضافه شده، از جمله ابزارهای کلاهبرداری و احراز هویت، برای حمایت از شرکت‌ها در برآورده کردن مشتری خود (KYC) و الزامات انطباق، روی سطح شیب دار اعمال شده است.

در این بیانیه تاکید شده است که شرکت‌های Web3 در حالی که تلاش می‌کنند خدمات رمزنگاری و بلاک چین را ارائه دهند، با مشکل نداشتن رمز ارز در کیف پول مشتریان خود مواجه هستند. وی به این موضوع توجه کرد:

شرکت‌هایی که علاقه‌مند به ارائه ارزهای دیجیتال و تجربیات مبتنی بر بلاک‌چین هستند، اغلب با مشکل شروع سرد مواجه می‌شوند: کیف پول مشتریانشان ارز دیجیتال برای پردازش تراکنش‌ها را ندارد.

سرویس میزبانی Stripe توسط شرکت‌های مختلف Web3، از جمله مرورگر مبتنی بر حریم خصوصی Brave، پروتکل مالی غیرمتمرکز (DeFi) 1 اینچی، و پروتکل لنز پروتکل بلاک چین، پیاده‌سازی شده است.

جیمز ماجت، معاون محصولات Web3 در Brave، اظهار داشت که این سرویس پلتفرم را قادر می‌سازد تا به کاربران جدید Web3 دسترسی پیدا کند.

در همین حال، سرگئی کونز، یکی از بنیانگذاران 1inch، بر اهمیت ایجاد “پل بین Web2 و Web3” تاکید کرد.

استانی کولچوف، بنیانگذار پروتکل لنز، گفت که این ویژگی “اختلافات پرداخت را کاهش می دهد و کسب درآمد از محتوا را تشویق می کند.”

مرتبط با: Stripe دوستدار رمزگذاری، IPO: Report را در نظر می گیرد

اوهم شاه، یکی از بنیانگذاران Wallet Guard، در صحبت با Cointelegraph اظهار داشت که پیشنهاد جدید Stripe “به راحتی می تواند به افراد زیادی اجازه ورود به Web3 را بدهد.”

با این حال، شاه بر اهمیت انجام دقت لازم قبل از خرید دارایی های دیجیتال تاکید کرد، حتی اگر یک برند معروف پشتیبانی لازم را برای خرید ارز دیجیتال ارائه دهد. وی خاطرنشان کرد:

“در حالی که افزایش سریع Stripe برای خرید اولین NFT شما می تواند هیجان انگیز باشد، مهم است که در نظر داشته باشید که چقدر آسان است که دارایی های خود را از دست بدهید زیرا تنها چیزی که لازم است یک امضای مخرب است.”

این پس از آن صورت گرفت که سرویس پرداخت موبایلی Venmo سرویس پرداخت فیات به کریپتو خود را در 28 آوریل اعلام کرد.

خوزه فرناندز داپونته، مدیر اجرایی PayPal در مصاحبه ای در Consensus 2023 گفت که این شرکت از ماه مه “انتقالات زنجیره ای از کیف پول های Venmo را فعال می کند”.

Robinhood همچنین در Consensus 2023 راه‌انداز فیات به کریپتو خود را به نام Robinhood Connect معرفی کرد که به کاربران امکان می‌دهد مستقیماً با استفاده از کارت اعتباری یا نقدی در کیف پول خود یا به صورت محلی در DApps، ارزهای دیجیتال را خریداری و بفروشند.

مجله: چگونه هوش مصنوعی را کنترل کنیم و افراد را با کریپتو تشویق کنیم؟
نویسنده: Ciaran Lyons

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید