Strike مقر جهانی خود را به السالوادور منتقل می کند و به 65 کشور گسترش می یابد


به گفته جک مالرز، مدیرعامل Strike، هدف از این حرکت توسعه مقابله با «دنیای ابری مبادلات رمزنگاری و رژیم‌های مجوز مخفی و ثبت‌نشده و 1000 سکه مختلف است».

Strike، ارائه دهنده پرداخت بیت کوین (BTC) مستقر در شیکاگو، خدمات خود را به موازات انتقال مقر جهانی خود به السالوادور به 65 کشور گسترش داده است. این برنامه تلفن همراه قبل از گسترش فقط در ایالات متحده، السالوادور و آرژانتین کار می کرد.

به گفته جک مالرز، مدیرعامل و موسس شرکت مادر Strike، Zap، هدف این حرکت توسعه مقابله با “دنیای ابری مبادلات رمزنگاری، رژیم های مخفی، مجوزهای ثبت نشده و 1000 سکه مختلف است.” مالرز در گفتگو با فورچون توضیح داد که انتقال دفتر مرکزی آن به السالوادور پاسخی به احساسات رو به رشد ضد رمزنگاری در ایالات متحده است.

از یک طرف، مقررات مانع از ارائه خدمات استرایک در نیویورک می شود. از سوی دیگر، السالوادور مقررات مربوط به کریپتو را برای جذب نوآوری های تکنولوژیکی در منطقه معرفی کرد.

در طول بحث، مالرز در مورد موفقیت السالوادور در ایجاد بیت کوین به عنوان یک وسیله قانونی پرداخت صحبت کرد. او معتقد بود که پذیرش معامله گر “آن چیزی نیست که موفقیت را تعریف می کند.” در عوض، او موفقیت پذیرش بیت کوین السالوادور را از نظر عوامل دیگر از جمله افزایش گردشگری ارزیابی کرد.

Strike در ابتدا فقط به کاربران در بازارهای جهانی جدید اجازه خرید بیت کوین را می دهد، اما Mallers اعلام کرده است که قصد دارد تا پایان سال ویژگی های جدیدی از جمله کارت نقدی را راه اندازی کند. برای بازارهای غیرآمریکایی، Strike پرداخت به دلار آمریکا از طریق Tether (USDT) را فعال می‌کند.

دو سال پیش مردم من را مسخره می کردند. [for our] مالرز گفت: مرکز در السالوادور محصولاتی را برای سه میلیارد نفر راه اندازی خواهد کرد، اما اکنون کوین بیس در حال مبارزه با گری جنسلر است.

مرتبط با: قانونگذاران ایالات متحده با ارائه مجدد لایحه، خطرات درک شده پذیرش رمزارز در السالوادور را هدف قرار می دهند.

Strike و صرافی ارز دیجیتال Bitfinix جزو اولین شرکت‌های رمزنگاری بودند که مجوزهای عملیاتی را در السالوادور دریافت کردند.

مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی دیجیتال السالوادور به Bitfinex Securities را قادر می‌سازد تا «انتشار و تجارت ثانویه دارایی‌ها را تسهیل کند» با حقوق و تعهداتی که به وضوح در حوزه قضایی آن تعریف شده است.
نویسنده: Arijit Sarkar

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید