پروتکل Stride برای امنیت دارایی با Namada ادغام می شود: جزئیات


فهرست

  • پروتکل Stride برای محافظت بهتر از دارایی ها در LST های زنجیره ای با Namada شریک می شود
  • اکوسیستم Cosmos LST قادر به جمع آوری پاداش های NAM خواهد بود

مشتریان ارائه‌دهنده پیشرو Cosmos LST می‌توانند با استفاده از جعبه ایمنی چند دارایی Namada (MASP) با سطح امنیتی بی‌نظیر سرمایه‌گذاری کنند و برای مشارکت‌های خود پاداش‌های NAM دریافت کنند. از نظر فنی، MASP نمادا تفاوتی با دارایی های محافظت شده ZCash ندارد، اما می تواند با هر بلاک چین ادغام شود.

پروتکل Stride برای محافظت بهتر از دارایی ها در LST های زنجیره ای با Namada شریک می شود

پروتکل استرید مایع چند زنجیره ای Stride یکپارچه شدن خود را با مرکز دارایی محافظت شده Namada اعلام کرد که به کاربران برای حفظ زنجیره چندگانه پاداش می دهد. در نتیجه، همه کاربران Stride و پلتفرم استیکینگ مایع آن می‌توانند با خیال راحت‌تر و راحت‌تر با LST کار کنند.

این ادغام به دارندگان Stride LST اجازه می دهد تا توکن های خود را بازخرید کنند و از بالاترین سطح ممکن حفاظت از داده های شخصی بهره مند شوند. با استفاده از جعبه ایمنی چند دارایی Namada (MASP)، دارندگان Stride LST قادر خواهند بود برای محافظت از داده‌های خود و تقویت جعبه ایمنی Namada پاداش‌های حفاظتی NAM را جمع‌آوری کنند.

این فناوری به افراد اجازه می‌دهد تا توکن‌ها و NFT‌ها را نگه دارند و معامله کنند و در عین حال کنترل کامل بر اشتراک‌گذاری اطلاعات شناسایی شخصی را حفظ کنند.

جان گالت، نویسنده Stride، بر اهمیت همکاری بین دو پروتکل برای کل فضای ذخیره‌سازی مایع، و به‌ویژه برای بخش مبتنی بر کیهان تأکید می‌کند:

پروتکل Namada و Stride به طور هم افزایی با هم کار خواهند کرد. با استفاده از Stride LST، کاربران می‌توانند از طریق توکن‌های Cosmos در حین استفاده از جعبه شنی Namada و جمع‌آوری پاداش‌های حفاظتی NAM، جوایزی کسب کنند.

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، پروتکل Stride (STRD) برای استیکینگ مایع در شبکه اصلی Cosmos (ATOM) در سه ماهه اول سال 2023 راه اندازی شد.

اکوسیستم Cosmos LST قادر به جمع آوری پاداش های NAM خواهد بود

Dieter Fishbein، CCO هلیاکس، یکی از شرکت‌هایی که پشت توسعه راه‌حل‌های Namada (NAM) قرار دارد، اظهارات همکارش را تکرار می‌کند:

از آنجایی که Stride راه حل پیشرو در اکوسیستم Cosmos است، ما مشتاقیم که محافظت Namada را برای همه کاربران Stride LST فعال کنیم. این ادغام گام بزرگی به سوی هدف آوردن ویژگی‌های حفاظت از داده به DeFi است، نه تنها در Cosmos، بلکه در سراسر اکوسیستم رمزنگاری گسترده‌تر.

علاوه بر امنیت افزایش یافته، LST های بزرگ از پاداش های حفاظتی Namada (توکن های NAM) برخوردار خواهند بود. این بدان معناست که کاربران می‌توانند از تضمین‌های حفاظت از داده‌های پیشرو در صنعت بهره ببرند، در حالی که هم پاداش‌های شرط‌بندی و هم پاداش‌های حضانت در دارایی‌های مشابه را جمع‌آوری می‌کنند.

آخرین پیشرفت‌های پنهان کردن داده‌ها به Namada (NAM) اجازه می‌دهد تا قابلیت‌های حفاظت از داده‌های مدولار را برای هر شبکه بلاک چین موجود یا برنامه غیرمتمرکز با پشتیبانی از انتقال‌های زنجیره‌ای متقابل محافظت شده ارائه دهد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید