جهش 200 درصدی قیمت سهام Core Scientific استخراج کننده مشکل بیت کوین


پس از یک سری خبرهای بد در طول سال 2022، به ماینر یک راه نجات پیشنهاد شده است که به او امکان می دهد زمستان کریپتو فعلی را ببیند.

سهام Core Scientific ماینر بیت کوین (BTC) پس از پیشنهاد تامین مالی در 14 دسامبر از سوی یک طلبکار موجود که امیدوار است شرکت بتواند از ورشکستگی جلوگیری کند، در چهار روز گذشته نزدیک به 200 درصد افزایش یافته است.

سهام این ماینر در 12 دسامبر کمی بیش از 13 سنت بود، سپس با بسته شدن بازار در 15 دسامبر به حدود 40 سنت افزایش یافت که 198 درصد افزایش یافت.

نمودار پنج روزه قیمت سهام Core Scientific را در نزدک نشان می دهد. منبع: TradingView

به گفته شرکت رسانه مالی Marketbeat، معامله گران در 15 دسامبر 6572 گزینه تماس خریداری کردند که 136 درصد بالاتر از حجم متوسط ​​2780 بود.

برخی از اعضای جامعه بیت کوین نیز به این امید سهام می خریدند که اگر طرح تامین مالی محقق شود و شرکت در بازار نزولی جان سالم به در ببرد، افزایش سهام در قیمت های فعلی می تواند بازدهی بزرگی را به همراه داشته باشد.

این رالی می تواند شروع یک بازگشت یا فقط یک پرش گربه مرده باشد. Core Scientific در طول سال 2022 تحت تأثیر یک رشته اخبار بد قرار گرفته است و با وجود دستاوردهای اخیر، قیمت هنوز 95٪ کمتر از ابتدای سال است.

در 14 دسامبر، پلتفرم خدمات مالی B. Riley نامه ای به سهامداران و وام دهندگان Core نوشت و در آن یک طرح تامین مالی 72 میلیون دلاری را تشریح کرد که معتقد است برای جلوگیری از مجبور شدن ماینر به درخواست ورشکستگی فصل 11 کافی است.

اگر این معامله پذیرفته شود، 40 میلیون دلار اول «فوراً با صفر موارد احتمالی» تأمین می‌شود و در صورتی که Core موافقت کند پرداخت‌ها به وام دهندگان تجهیزات را متوقف کند تا زمانی که قیمت بیت‌کوین دوباره به بالای 18500 دلار برسد، وجوه باقی‌مانده داده می‌شود. قیمت ارز دیجیتال پیشرو از 9 نوامبر کاهش یافته است.

ب. رایلی پیشنهاد می‌کند که این تامین مالی دو سال پول نقد عملیاتی را برای Core فراهم می‌کند و تحلیلگران او تخمین می‌زنند که ماینر می‌تواند درآمد سالانه حدود 165 میلیون دلار با قیمت بیت‌کوین 18000 دلار و هر کدام 20 میلیون دلار اضافی ایجاد کند. 1000 دلار افزایش قیمت.

مربوط: این بازار نزولی چقدر برای استخراج بیت کوین سخت بوده است؟ گفتگوهای بازار را در کوین تلگراف تماشا کنید

Core از رکود گسترده تر بازار به شدت آسیب دید و گزارشی در 26 اکتبر با ذکر قیمت پایین BTC، نرخ بالای برق و امتناع وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس از بازپرداخت وام 2.1 میلیون دلاری به عنوان دلایلی برای نکول برخی منتشر شد. بدهی ها.

این خبر بد در 22 نوامبر ادامه یافت، معدنچی در گزارشی سه ماهه اذعان کرد که ذخایر نقدی وی ممکن است تا پایان سال 2022 تمام شود و باور نداشت که بتواند با توجه به بازار فعلی بتواند از طریق تامین مالی یا بازارهای سرمایه وجوه جمع آوری کند. شرایط
نویسنده: Luke Huigsloot

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید