علیرغم گمانه زنی ها در مورد اسکرین شات های پورتال، توزیع توکن Starknet هنوز کامل نشده است


بنیاد Starknet به اعضای جامعه هشدار می‌دهد که مراقب کلاهبرداری‌های مربوط به پخش تصاویر از نسخه‌های اولیه پورتال توزیع توکن باشند.

بنیاد Starknet به سرعت اقدام کرد تا حدس و گمان های پیرامون اسکرین شات های تکرارهای اولیه یک پورتال توزیع را برای راه اندازی آتی توکن اکوسیستم بومی SRTK خود برطرف کند.

اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با Cointelegraph قبل از اعلامیه آتی در X (توئیتر سابق) نشان داد که بنیاد هنوز در حال توسعه برنامه هایی برای توزیع توکن بین کاربران، مشارکت کنندگان و سرمایه گذاران منتخب است. شبکه مقیاس‌پذیری لایه ۲ اتریوم قبلاً برنامه‌های اولیه طراحی توکن Starknet را در جولای ۲۰۲۲ ترسیم کرده بود.

اسکرین‌شات‌هایی که به صورت آنلاین پخش می‌شوند، برچسب «طرح‌های پیش‌نویس هنوز در حال توسعه» داشتند. یکی از سخنگویان StarkWare به کوین تلگراف گفت که جزئیات معیارهای رسمی و مکانیسم عرضه توکن های STRK پس از نهایی کردن آنها توسط شرکت به اشتراک گذاشته می شود:

“هر معیاری که برای تعیین اینکه چه کسی می تواند توکن دریافت کند یا چه تعداد توکن استفاده می شود در گذشته خارج از محدوده بوده است و اکنون هیچ اقدام یا فعالیتی نمی تواند به هیچ وجه بر واجد شرایط بودن تأثیر بگذارد.”

این شرکت همچنین تاکید کرد که اعضای جامعه باید مراقب کلاهبرداری هایی باشند که سعی می کنند از هرگونه عدم اطمینان در مورد توزیع توکن STRK استفاده کنند.

مطالب مرتبط: اتریوم L2 Starknet قصد دارد اجزای اصلی شبکه مقیاس‌بندی را متمرکز کند.

تعدادی مختلف

ادامه مطلب
نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید