انجمن Stargate حذف استخر Phantom USDC را برای کاهش خطرات توصیه می کند


تا کنون، در مجموع 1.7 میلیون عضو تایید شده از جامعه Stargate به این پیشنهاد رای مثبت داده اند.

Stargate، پروتکل پل زنجیره‌ای متقاطع LayerZero، به رویداد «فورس ماژور» اخیر که بر نگرانی‌های چند زنجیره‌ای و ثبات پیرامون دارایی اصلی USDC فانتوم، USDC، تأثیر می‌گذارد، پاسخ داده است.

برای رفع این نگرانی ها و حفاظت از اکوسیستم، Stargate یک پیشنهاد جامع ارائه کرده و یک سیستم رای گیری تک گزینه ای را برای کاهش خطر و یکپارچگی اکوسیستم معرفی کرده است. دوره رای گیری برای پیشنهاد در ساعت 03:47 روز 27 مه 2023 آغاز شد و در ساعت 03:47 30 می 2023 به پایان خواهد رسید.

به عنوان بخشی از این پیشنهاد، گام اول شامل توقف انتشار STG در استخرهای فانتوم است. هدف از این اقدام Stargate تعلیق موقت انتشار گازهای گلخانه ای و کاهش اختلالات احتمالی ناشی از عدم قطعیت های مرتبط با Multichain است. انتشار نرخی است که در آن سکه های جدید ایجاد و آزاد می شوند.

تا کنون، در مجموع 1.7 میلیون عضو تایید شده از جامعه Stargate به این پیشنهاد رای مثبت داده اند. این رقم نشان می دهد که تقریباً 96.55٪ از جامعه با این توصیه عمل می کنند.

اسکرین شات تعداد آرای پیشنهادی را نشان می دهد.

در مرحله بعد، Stargate قصد دارد استخرهای فانتوم را از همه استخرهای دیگر در شبکه جدا کند و اطمینان حاصل کند که از هرگونه آلودگی بالقوه یا اثرات نامطلوب بر روی اکوسیستم گسترده‌تر دروازه ستاره‌ای جلوگیری می‌شود. در حال حاضر، تامین کننده نقدینگی (LP) که در این مجموعه سرمایه گذاری کرده است، تقریباً 11.4 میلیون دلار آمریکا است. استخرهای فانتوم به طور موثری از دیگر استخرهای شبکه Stargate جدا می شوند.

برای بهبود حفاظت از اکوسیستم و رفع هرگونه نگرانی احتمالی مرتبط با USDC در Fantom، این پیشنهاد حذف و حل و فصل هر گونه USDC POL از طریق Multichain را پیشنهاد می‌کند. علاوه بر این، Stargate پیشنهاد می‌کند که گزینه‌های پل‌سازی جایگزین را برای کاربران فانتوم بررسی کنید، مانند استفاده بالقوه Hydra.

مرتبط با: بنیاد Stargate به DAO توصیه می کند که توکن های STG را مجدداً منتشر نکند

در 25 می، بایننس اعلام کرد که به طور موقت سپرده گذاری برای توکن های پل ارتباطی Multichain را متوقف می کند. در ارتباط با اقدامات فنی، Stargate اهمیت تسهیل انتقال روان برای ارائه دهندگان نقدینگی را تشخیص می دهد. این پیشنهاد بر اهمیت قرار دادن LP های موجود در لیست سفید تاکید می کند و به آنها اجازه می دهد از LP های خود در زنجیره های جایگزین استفاده کنند.

مجله: خطرات قانونی درگیر شدن در DAO


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید